Hazard - Warto wiedzieć

Znaleziono:

16 Artykułów "hazard"


22 Pytań i odpowiedzi "hazard"


10 Tematów na forum "hazard"


HAZARD - ARTYKUŁY

HAZARD - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

HAZARD - FORUM PRAWNE

 • Witajcie. Pewnie niedługo dostanę wniosek od żony o rozwód. Powód? Po pierwsze, że dopiero po slubie powiedziałem jej ze mam kredyt na 35 tys do spłaty. Nie stanowi to dla mnie problemu, żeby (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam.Ponad rok temu odeszlam od chlopaka z ktorym mialam nie slubne dziecko.Odeszlam gdyz pil alkohol,bral narkotyki gral w hazard kradl mial 2 lata w zawieszeniu za pobicia Bylam w domu samotnej matki (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Dowiedzialam sie dzis ze, obstawianie zakladow bukmacherskich przez internet u nie naziemnych bukow jest nielegalne i w zwiazku z tym mam takie pytanie. W Anglii hazard online jest legalny i gdyby moja (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • witam, ojciec na podstwie umowy darowizny zapisal mi dom ze swoim dozywotnim zamieszakniem ( nie ze słuzebnością ) . Ma 53 lata i pracuje, ale wszystkie pieniadze przepuszcza na hazard i swoje uzywki. (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, otóż mój problem jest trochę złożony, gdy miałem 15 lat dowiedziałem się że mieszkanie jest zadłużone przez problemy z alkoholem mojego ojca oraz hazard, ojciec aby pozbyć się zadłużenia (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, jestem niedługo po ślubie , i niestety okazuje się , że mój mąż ma wielkie problemy finansowe, jestem bezrobotna , obecnie od dłuższego czasu szukam pracy, mój mąż pracuje i zarabia (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)