In vitro - Warto wiedzieć

Znaleziono:

6 Artykułów "in vitro"


7 Pytań i odpowiedzi "in vitro"


14 Tematów na forum "in vitro"


12 Interpretacji podatkowych "in vitro"


IN VITRO - ARTYKUŁY

IN VITRO - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

IN VITRO - FORUM PRAWNE

 • Witam. Naswietle nieco sprawe. Minister zdrowia Bartosz Arłukowicz ma dzisiaj przedstawić szczegóły programu dotyczącego in vitro. Między innymi będzie wiadomo jak resort zdrowia ma refundować (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam NOOO nie będzie kar za in vitro na szczęście, każdy ma prawo decydować o swoim życiu!! czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam Czemu kościół wtrąca sie w sparwę in vitro! Dzieci są najważniejsze w życiu dlaczego chcą zabronić takiej możliwości. W Polsce coraz częściej spotyka sie problem bezpłodności jest (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam Przeczytałem na jednej stronie że można dochodzić z NFZ zwrotu kosztów in vitro gdyż nie znaldują sie one na wykazie świadczeń opieki zdrowotnej niefinansowanych ze środków publicznych (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Jak będzie brzmieć treść ustawy o in vitro ? Czy są już jakieś konkretne informacje na ten temat? Kiedy odbędą się kolejne debaty na ten temat? Jesteście za czy przeciw? Kto miałby pierwszeństwo (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Przeczytałam ostatnio artykuł o tym, że do kodeksu karnego ma trafić całkowity zakaz in vitro. Będzie za to groziło nawet 3 lata więzienia. Nie rozumiem dlaczego na zachodzie pary, które (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

IN VITRO - INTERPRETACJE PODATKOWE