Informacja publiczna - Warto wiedzieć

Znaleziono:

25 Artykułów "informacja publiczna"


60 Pytań i odpowiedzi "informacja publiczna"


5 Tematów na forum "informacja publiczna"


18 Interpretacji podatkowych "informacja publiczna"


INFORMACJA PUBLICZNA - ARTYKUŁY

INFORMACJA PUBLICZNA - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

INFORMACJA PUBLICZNA - FORUM PRAWNE

 • Zgodnie z art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej ( Dz. U. z 2001, Nr 112, poz. 1198 z późn. zm. ) - INFORMACJA PUBLICZNA, która nie została udostępniona (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Interesuje mnie informacja o cenach działek zakupionych przez urząd gminy, czy jest to informacja publiczna ogólno dostępna ? Czy urząd udostępni mi ją na moje życzenie? czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Czy taka instytucja jak Agencja Rozwoju regionalnego ma obowiązek udostępniać informacje jako informacje publiczne? Jakie przepisy to określają? Jak się odwołać jeżeli ARR nie ujawnia wszystkich (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • jakie przepisy mówią o udostępnianiu przez jednostkę samorządu terytorialnego dzienników ustaw? Czy jest to informacja publiczna udostępniana na życzenie? Czy jednostka musi zamawiać takie dzienniki? (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, chciałam się dowiedzieć, czy szkoła ma obowiązek udzielenia infromacji publicznej na pisemny wniosek obywatela? Kto jest upoważniony do udzielenia takiej informacji? Wnioskodawca zażyczył (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

INFORMACJA PUBLICZNA - INTERPRETACJE PODATKOWE