e-prawnik.pl Porady prawne

Inkaso - Warto wiedzieć

Znaleziono:

7 Artykułów "inkaso"


3 Pytań i odpowiedzi "inkaso"


13 Tematów na forum "inkaso"


INKASO - ARTYKUŁY

INKASO - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

INKASO - FORUM PRAWNE

 • Dzień dobry, miałem pożyczkę którą spłaciłem w większej kwocie. Windykacja złożyła o nakaz zapłaty w lutym tego roku w e- sądzie. W marcu e- sąd wydał postanowienie o umorzeniu postępowania (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Cześć, mam pytanie. Jakiś miesiąc temu moje konto zostało zajęte przez komornika, tytułem egzekucji zadłużenia na kwotę około 4500zł. Sprawa dotyczyła niespłaconego kredytu w banku (w 2014 (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam. Posiadam dług w Kredyt Inkaso. Mam zamiar go spłacić. Napisałem do nich żeby opisali mi dokładnie całą sprawę wraz z kosztami. Pytanie czy jestem w stanie coś tę kwotę zmniejszyć np.odsetki. Wyjaśniam, (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Wygrałam licytację komorniczą. Wierzyciele (INKASO) złożyli wniosek o wpis do hipoteki po przysądzeniu na mnie własności i (zanim otrzymałam zawiadomienie o uprawomocnieniu , złożyłam wniosek (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam. W 2019 roku wziełam chwilówki u netCredit na kwotę około 5 tys złotych. Opóźniałam się ze spłatą, aż w końcu dostałam mailowo pismo, że dług został sprzedany do kancelarii prawnej (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Poszukuję pomocy w sprawie długu mojej babci, która jest osobą w podeszłym wieku, bardzo schorowaną i prawdopodobnie z początkami demencji. Babcia jest od jakiegoś czasu pod opieką pracownicy (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, Mam problem z kredyt inkasso. Z nie utrzymujemy kontaktu od 12 lat.w maju dostalam pismo z sądu i zaproszdnie na sprawe rozwodową.Na sprawie męza nie bylo a pojawil sie jego awokat-pelnomocnik (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Dlug Kredyt Inkaso Maz dostal dzis wezwanie do zaplaty w tym ze chodzi o jego swietej pamieci Tate ktory odszedl w 2012 roku. Po 5 latach na adres (jeszcze z bledami) przyszedl owy list ze Kredyt Inkaso (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, Niedawno otrzymałem korespondencję od Kredyt Inkaso, w której powiadomiono mnie o zadłużeniu wobec plusa, niemałym bo 2500 zł. Problem polega na tym, że nie mam pojęcia za co. Nigdy (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Kancelaria Inkaso WEC z Łodzi odzyskała mi niezapłacone faktury w sumie na 25 tys, mogę śmiało polecić, część od razu a część w sądzie. Jeśli chodzio stawkę to wszędzie są podobne gdyż (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)