Koszty - Warto wiedzieć

Znaleziono:

981 Artykułów "koszty"


3582 Pytań i odpowiedzi "koszty"


1422 Tematów na forum "koszty"


58551 Interpretacji podatkowych "koszty"


KOSZTY - ARTYKUŁY

KOSZTY - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

KOSZTY - FORUM PRAWNE

 • Witam. Proszę o poradę. Mieszkam wraz z żoną i matką w mieszkaniu którego jestem właścicielem w 50%. Chcę odkupić od mamy drugą połowę mieszkania. Wartość połowy mieszkania wynosi ok. (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam z góry przepraszam jeżeli nie ta kategoria otóż moja przyjaciółka była w trudnej sytuacji finansowej nie mogła znaleźć pracy a ma dziecko małe. Napisała do niej kobieta która zaproponowała (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Jestem pracownikiem polskiej firmy, z którą mam podpisaną umowe o pracę. od 2013 roku. W połowie 2018 r. pewnej firmie zarejestrowanej w Stanach Zjednoczonych bardzo zależało, abym pracował w firmie (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam! Mam pewien problem z zakwalifikowaniem mojej umowy. Jestem pracownikiem polskiej firmy, z którą mam podpisaną umowe o pracę. od 2013 roku. W połowie 2018 r. pewnej firmie zarejestrowanej (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Dzień dobry, Chcialabym prosic o poradę.Sprawa dotyczy spadku po moim tacie. 5 pazdziernika 2018 Sąd orzekł, że wraz w moimi 2 siostrami otrzymujemy spadek, każda po 1/3 w stosunku do całości (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Dzień dobry, Nie wiem, czy w dobrym dziale piszę. Mam taki problem - drogą internetową (poprzez mail) zleciłam wykonanie zlecenia (chodziło o ocenę wniosku i uzyskanie rekomendacji), dostałam (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

KOSZTY - INTERPRETACJE PODATKOWE