e-prawnik.pl Porady prawne

Kredyt - Warto wiedzieć

KREDYT - ARTYKUŁY

KREDYT - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

KREDYT - FORUM PRAWNE

 • Potrzebuej wziac kredyt na kupno mieszkani. Chciałabymwziąć taki kredyt w obcej walucie, w euro szczególnie. Podobno bardziej to opłacalne jest, ale czy każdy bank przyzna kredyt w euro? Prosze (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • 3 miesiące temu zmarł mój tata. zostawił nieuregulowany kredyt... kredyt ten przypadł mnie, bo jestem jedynaczką. mama też nie żyje. niestety nie mam za bardzo środków, żeby spłacić ten kredyt. (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Mam kredyt hipoteczny, a teraz zamierzam... zawrzec zwiazek malzenski. Czy przy ewentualnym rozwodzie moj maz moze ubiegac sie o przyznanie mu czesci mieszkania powolujac sie np. na to ze splacal moj kredyt (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Rok temu wraz z żoną kupiliśmy mieszkanie na kredyt. czeka nas rozwód ale uzgodniliśmy że żona zostanie w mieszkaniu i dalej bedzie splacac kredyt. co moge zrobic żeby przez 30 lat nie zostawac (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • na dniach chce wziac kredyt hipoteczny w dombank'u i w zwiazku z tym mam kilka pytanie: 1. w jakiej walucie najlepiej wziac kredyt we CHF (3.91%) czy PLN (8.92%)? czy to bezpieczne brac kredyt w CHF? czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Znajoma będąc w związku małżeńskim wzięła kredyt - była wspolnota. Kredyt załatwiał małżonek a ona tylk opodpisała się na dokumentach. Miał spłacać kredyt małżonek. W międzyczasie (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • witam moja babcia wziela kredyt dla mojej kuzynki , po miesiacu babcia zmarla. mam pytanie kto w takim wypadku bedzie splacac ten kredyt. musze dodac ze na ta kuzynke niema co liczyc. czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Razem z mężem wzięliśmy kredyt na dom pod zastaw nieruchomości moich rodziców obecnie jesteśmy w trakcie rozwodu jednak kredyt pozostaje do spłacenia? Mąż od paru miesięcy nie daje nic na dom (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • 6 lat temu miałam kredyt i spłaciłam go w ciągu roku, jednak dzis okazało sie ze przyszło do mnie pismo z banku z wezwaniem do uregulowania zaległosci w spłacie za ten kredyt, za niespłacone odsetki, (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam.. Wziełam na siebie kredyt by ratować firme - 35 tys, mąż mi podpisał kredyt jako współmałżonek. W chwili obecnej wnosze sprawe o rozwod - pytanie czy we wniosku rozwodowym musze poinformować (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)