Kredyty - Warto wiedzieć

Znaleziono:

70 Artykułów "kredyty"


107 Pytań i odpowiedzi "kredyty"


250 Tematów na forum "kredyty"


KREDYTY - ARTYKUŁY

KREDYTY - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

KREDYTY - FORUM PRAWNE

 • Witam! Moja mama właśnie odbywa karę pozbawienia wolności za długi. Są to niepłacone kredyty oraz chwilówki. Kwoty są dość spore. Mama jest zameldowana w mieszkaniu, którego najemcą jest mój (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, Pięć lat temu brat (kawaler) przepisał na mnie dom wraz z ziemią ( z zastrzeżeniem, iż dożywotnio będzie tam mieszkał). Sobie zostawił kawałek ziemi w innej wsi. Zameldowany jestem (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Dzień dobry, Mam pytanie odnośnie zakazu konkurencji. Firma w której pracowałem podpisała ze mną umowę o współpracy w której widniała informacja o zakazie konkurencji (2 lata) bez jakiegokolwiek (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • witam mam ogromny problem ponieważ zmarł mi ojciec i po jego śmierci dowiedziałem się że ma pozaciągane kredyty w różnych bankach, oraz parabankach ( największy w Skoku) gdy udałem się do skoku (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam,mąż nie mieszka ze mną ,popadł w nałogi i zaciąga bez mojej wiedzy kredyty w banku,czytałam że jeżeli współmałżonek zaciąga długi bez wiedzy żony to odpowiada tylko swoim majątkiem,czy (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • 3 lata temu dostałam jako darowiznę 1/2 mieszkania od rodziców. Przydział był na mamę i z jej środków wkład początkowy, ale otrzymane podczas małżeństwa, więc zaliczone do majątku wspólnego. (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • orady prawne Porady prawne >> Zapytaj prawnika online PORADY PRAWNE ONLINE Zapytaj prawnika: Dziś miała odbyć się rozprawa o podwyższenie alimentów na moje dzieci. Obecnie place 700 zł (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Dzień dobry, Piszę z prośbą o pomoc i rozjaśnienie mi pewnych kwestii. Moja matka jest w trakcie postępowania rozwodowego z moim ojcem i już nie mieszka w naszym mieszkaniu(mieszkanie nie jest (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Dzień dobry, na mocy postanowienia sądu oddziedziczyłam prawo do 1/4 mieszkania własnościowego. Matka, która ma 3/4 udziałów nie pozwala mi się tam wprowadzić razem z partnerem, z którym jestem (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Piszę do was drodzy internaici z prośbą o rozumne rozstrzygniecie życiowych dylematów i zależałoby mi na odpowiedzi prawników,lub bedących w takiej sytuaacji, a nie osób z "doskoku" nie majacych (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

NA SKÓTY