Krew - Warto wiedzieć

Znaleziono:

22 Artykułów "krew"


11 Pytań i odpowiedzi "krew"


61 Tematów na forum "krew"


35 Interpretacji podatkowych "krew"


KREW - ARTYKUŁY

KREW - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

KREW - FORUM PRAWNE

 • Witam, mam 21 lat i chciałbym zmienić nazwisko lecz nie wiem czy mogę. Chcę zmienić swoje nazwisko na nazwisko ojczyma. Mama nie ma ślubu z ojczymem ale jestem z Nim bardzo blisko, bo wychowuje (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam moja dziewczyna choruje na ostro zapalenie jelit dostała grypę poza do lekarza rodzinnego ten przepisał jej antybiotyki wiedziała o jej chorobie i powinna wiedzieć że takich leków nie można (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Dzień dobry W czwartek 4 dni temu po powrocie z pracy zaparkowalem auto jak zawsze przed domem na ulicy. Kiedy położyłam się spać usłyszałem krzyki i bicie się dwóch mężczyzn. Wychylilem (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam forumowiczów. Piszę tutaj, w tym miejscu z prośbą o poradę, chłodną ocenę sytuacji, a może odrobinę też ze względu na wątpliwości. Wątpliwości w Polskie prawo, w fakt, że można (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam serdecznie. Po krótce chce opowiedzieć całą historię. Może mi się to uda i nie zrobić z tego bałaganu. Jestem żonaty od 4 lat. Mieszkam z żoną pod jednym dachem od lat 7. Wszystko miało (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam. Mam problem który wygląda na niemożliwy do rozwiązania i jestem już zdesperowana. Opis sytuacji: Mieszkam w dwupiętrowej wrocławskiej kamienicy (od urodzenia). W jednym z mieszkań na parterze (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

KREW - INTERPRETACJE PODATKOWE