Kultura - Warto wiedzieć

Znaleziono:

34 Artykułów "kultura"


8 Pytań i odpowiedzi "kultura"


5 Tematów na forum "kultura"


KULTURA - ARTYKUŁY

KULTURA - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

KULTURA - FORUM PRAWNE

 • Witam wszystkich czytających. Sprawa dotyczy zdarzenia na drodze, które miało miejsce dzisiaj i brałem w nim udział. Zaczynając od początku to wyglądało to tak. Jadę prosta droga, przede mną (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Stowarzyszenie poszukuje wolontariuszy/praktykantów do współpracy w punkcie doradczym dla cudzoziemców. Zakres czasowy to 8-10 godzin tygodniowo (elastyczny grafik). Interesuje nas współpraca (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Stowarzyszenie poszukuje wolontariuszy/praktykantów do współpracy w punkcie doradczym dla cudzoziemców. Zakres czasowy to 8-10 godzin tygodniowo (elastyczny grafik). Interesuje nas współpraca minimum (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • W związku z ostatnimi problemami i pozwem zbiorowym rpzeciwko chomikuj.pl mam pytanie. czy napewno korzystanie z tego portalu jest legalne i zgodne z prawem? Przecież chomikuj.pl to serwer od przechowywania (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • pomozcie mi....jechalek max 40 kmh ok 19,padal deszcz,bylo ciemno....gdy nagle uslyszalem chuk i udarzylem w przechodnia ktory prawdopodobnie przechodzil przez jezdnie...po 2 miesiacach on zmarl.....TRAGEDIA (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

NA SKÓTY