Kursy - Warto wiedzieć

Znaleziono:

52 Artykułów "kursy"


66 Pytań i odpowiedzi "kursy"


51 Tematów na forum "kursy"


179 Interpretacji podatkowych "kursy"


KURSY - ARTYKUŁY

KURSY - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

KURSY - FORUM PRAWNE

 • Witam. Proszę o pomoc. Po rozwodzie w podziale majątku dobrowolnie zostawiłem byłej żonie dom z całym dobytkiem. Zostały tam jednak bardzo ważne dla mnie dokumenty osobiste. Prace mgr, prace dr, (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Chcialbym otworzyc gabinet biorezonansu magnetycznego Bicom. ( terapie antynikotynowe i alergiczne ) Ukończyłem kilka kursów z zakresu medycyny naturalnej, ale nie były to kursy kwalifikacyjne. Jeden (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, jestem Polakiem od dawna mieszkającym na Ukrainie i zauważyłem zwiększone zainteresowanie zdobywaniem różnorakich uprawnień na Ukrainie, tak więc, jeżeli "zdałeś" lub w jakikolwiek (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Poszukuję skutecznego kursu na doradcę podatkowego. Słyszałem, że kurs http://perkmylife.com/view/doradca-podatkowy jest bardzo dobry. Czy ktoś skończył taki kurs i może wypowiedzieć się w tym (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam serdecznie, otóż mój przyjaciel zna osobę w pewnym stowarzyszeniu które zajmuje się organizacją imprez/wycieczek o charakterze survivalowym (mają sprawdzić reakcje na stres i prace zespołową). (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam. Potrzebuję pilnie pomocy w zaistniałej i dość nieprzyjemnej sytuacji. Sprawa dotyczy ojca mojego Narzeczonego,który od lat mieszka osobno na dużej, wartej krocie działce, powoli ją zadłuża, (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

KURSY - INTERPRETACJE PODATKOWE