Małżonek - Warto wiedzieć

Znaleziono:

248 Artykułów "małżonek"


1343 Pytań i odpowiedzi "małżonek"


82 Tematów na forum "małżonek"


1440 Interpretacji podatkowych "małżonek"


MAłżONEK - ARTYKUŁY

MAłżONEK - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

MAłżONEK - FORUM PRAWNE

 • Witam,kupiliśmy z mężem od gminy dom, w tym domu mieszkają też rodzice męża z synem kawalerem,każde z nich ma dochody łącznie mają ponad 4 tyś.Sprawa jest taka wyremontowaliśmy im te pomieszczenia (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Pytanie za 100 punktów.. mam 8 letnie dziecko planuje wsiąść ślub z moim partnerem (nie jest ojcem dziecka) czy mój przyszły małżonek może dac swoje nazwisko mojemu dziecku ? jaki wpływ (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, jestem w trakcie składania pozwu o rozwód z Polsce. Oboje mieszkamy z synkiem w de ale zdecydowałam się na rozwód w pl ze względu na to że nie chce przechodzić koniecznego tu okresu separacji. (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, mam takie pytanie. Jestem parę lat po rozwodzie, mam syna 10 letniego. W wyroku rozwodowym oboje z ex mężem mamy wspólne prawo wychowawcze, ale miejsce dziecka jest przy mnie. Czy jeżeli wyjdę (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Czy ktoś spotkał się może z taką sytuacją, że jeden z małżonków cierpi na zaburzenie osobowości (nie jest to choroba psychiczna) i z tego tytułu w małżeństwie od początku jego istnienia (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, jestem w trakcie rozliczania pit i mam kilka nurtujących mnie pytań. Jednak najpierw opiszę sytuację: Jestem zatrudniona na umowę o prace (obecnie jestem na urlopie macierzyńskim), mój małżonek (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

MAłżONEK - INTERPRETACJE PODATKOWE