Meldunek - Warto wiedzieć

Znaleziono:

14 Artykułów "meldunek"


120 Pytań i odpowiedzi "meldunek"


199 Tematów na forum "meldunek"


6 Interpretacji podatkowych "meldunek"


MELDUNEK - ARTYKUŁY

MELDUNEK - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

MELDUNEK - FORUM PRAWNE

 • Witam, zarejestrowałam się w urzędzie pracy zgodnym z moim miejscem zameldowania, na spotkaniu z doradcą ustaliliśmy, że sama znajdę sobie miejsce na staż. Dostałam na to 2 tygodnie. Udało mi (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam. Komornik chce mi przeszukac mieszkanie z powodu dlugow mojego bylego malzonka ktory nadal jest zameldowany tu gdzie ja ale nie mieszka ze mną od paru lat nie mam z nim rowniez zadnego kontaktu (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam. Mieszkam od roku w Holandii. Mam mieszkanie komunalne w Warszawie od 12 lat. Ponieważ moje interesy życiowe są obecnie w Holandii (meldunek, opłaty, życie) chcę uzyskać pomoc w zakresie mojego (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam serdecznie. Mój znajomy jest Czechem , mieszkającym w Polsce od 8 lat. Chcę wziąć kredyt na mieszkanie, jednak jego bank wymaga od niego meldunku stałego. Właścicielka mieszkania w którym (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam Sytuacja wygląda następująco. Zameldowany w kamienicy , wynajmujący mieszkanie od poprzedniego właściciela , zostaje zmuszonu do opuszczenia mieszkania przez nowych właścicieli (poprzedni (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Pracuje jako opiekun osób starszych w Niemczech. Firma - Promedica, umowa zlecenie, wynagrodzenie 950 Euro i będzie z czasem większe. Moja była mieszka z moim 8 miesięcznym synkiem w Polsce w moim (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

MELDUNEK - INTERPRETACJE PODATKOWE