Mobbing - Warto wiedzieć

Znaleziono:

9 Artykułów "mobbing"


36 Pytań i odpowiedzi "mobbing"


62 Tematów na forum "mobbing"


7 Interpretacji podatkowych "mobbing"


MOBBING - ARTYKUŁY

MOBBING - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

MOBBING - FORUM PRAWNE

 • Witam, chciałabym zadziałać w temacie mobbingu, który jest stosowany od dawna w naszej firmie i to wobec wielu pracowników. Jak to w praktyce wygląda? Podejrzewam, że powinnam mieć na to jakieś (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Dzień dobry! Proszę o poradę. Chciałbym napisać pozew o mobbing wobec innego pracownika firmy. Przede wszystkim notoryczne zniesławienia, groźby, podtrzymywanie presji psychicznej w połączeniu (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, Bardzo proszę o pomoc. Jestem na stażu od ok 1,5 miesiąca. Kierownik nie robi mi żadnych problemów i jest ze mnie bardzo zadowolony, natomiast jeden z pracowników traktuje mnie od 1-go (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, Szanowni chciałbym zapytać co mi grozi, za pomówienie na forum internetowym pracownika (wymienionego z imienia i nazwiska) o mobbing i poniewieranie pracownikami? (jak wysoka grzywna) Generalnie (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, szukam dobrego adwokata w sprawie o mobbing z Krakowa. czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, mam taki problem...w 2012 roku urodziłam córke, po urlopie macierzyńskim i roku urlopu wychowaczego, czułam, że szef ma o to żal, poprawiał po mnie każde zlecenie, co zrobiłam, zapytałam (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

MOBBING - INTERPRETACJE PODATKOWE