Nachodzenie - Warto wiedzieć

Znaleziono:

1 Artykułów "nachodzenie"


2 Pytań i odpowiedzi "nachodzenie"


13 Tematów na forum "nachodzenie"


NACHODZENIE - ARTYKUŁY

NACHODZENIE - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

NACHODZENIE - FORUM PRAWNE

 • Witam.Ponad rok temu odeszlam od chlopaka z ktorym mialam nie slubne dziecko.Odeszlam gdyz pil alkohol,bral narkotyki gral w hazard kradl mial 2 lata w zawieszeniu za pobicia Bylam w domu samotnej matki (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam. Zwracam się z prośbą o radę/podpowiedź co można zrobić w sytuacji która ma miejsce od pewnego czasu, więc może zacznę szybko od początku. Grupka kolegów, alkohol i niby dobra zabawa, (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam serdecznie, Krotka historia jak z książki, ale tylko dla cierpliwych bo to tylko Zycie, chodz tylko w skrocie opisane. Jestem po rozwodzie bez orzekania o winie i jednoczesnie ojcem 13 letniego (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam serdecznie, mam ważne pytanie. Mąż mojej przyjaciółki, jest uzależniony od amfetaminy. obecnie oczekuje na kilka wyroków, między innymi za złamanie Sądowego zakazu prowadzenia pojazdów (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Nachodzenie przez Komornika Witam! Od dłuższego czasu przychodzi do mojego domu komornik a dokładniej do mojego taty który ma inny meldunek adres do korespondencji. Grzecznie poinformowałem komornika (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, Mam pytanie odnośnie nibieskiej karty. Została założona na moją rodzinę po anonimowym donosie. Dziecko dostało klapsa, nie ważne co zrobiło, dostało. Nigdy nie była w domu stosowana (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)