Narkotyki - Warto wiedzieć

Znaleziono:

21 Artykułów "narkotyki"


7 Pytań i odpowiedzi "narkotyki"


80 Tematów na forum "narkotyki"


NARKOTYKI - ARTYKUŁY

NARKOTYKI - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

NARKOTYKI - FORUM PRAWNE

 • Czesc, potrzebuje pomocy. A wiec, moja córka za 2 miesiace lat 17. Od 13 roku życia w ośrodkach za narkotyki,kradzieże itp. we wrzesniu wyszla na warunkowe zwolnienie z MOW jednak przez zle zachowanie (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam proszę o jaką kolwiek podpowiedź w sprawie odebrania praw rodzicielskich. Jestem przyjaciółka matki dwóch cudownych bliźniaków z zespołem aspargera i autyzmu. Mama tych dwóch lobuzow złożyła (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam!moja sytuacja jest tragiczna. Byłam z chłopakiem 4 lata.zaszlam w ciążę.jako że warunki w domu rodzinnym były źle zdecydowałam się zamieszkać u jego rodziców .N trakcie ciąży zdecydowaliśmy (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Jestem 6 miesięcy po ślubie . Jestem w 8 miesiiacu ciąży . Mojego męża bardzo łatwo namówić na używki . Jego koledzy cały czas wciągają . Mieszkamy w Uk . Wiec zawsze jak latamy do polski (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam. Mój narzeczony został aresztowany. W domu znaleziono narkotyki ok 600g amfetaminy, jakieś tabletki, kryształ. Wcześniej nie był karany. Ma czysta kartę. Z tego co wiem to nie ma świadków (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Od maja 2013 roku byłam w związku z partnerem. Mamy dziecko.Odchodziłam od niego ale zawsze obiecywał poprawę a ja myślałam że sie zmieni. Trwało to jakiś czas aż w końcu jak uderzył mnie (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)