Nazwisko dziecka - Warto wiedzieć

Znaleziono:

82 Artykułów "nazwisko dziecka"


108 Pytań i odpowiedzi "nazwisko dziecka"


245 Tematów na forum "nazwisko dziecka"


5 Interpretacji podatkowych "nazwisko dziecka"


NAZWISKO DZIECKA - ARTYKUŁY

NAZWISKO DZIECKA - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

NAZWISKO DZIECKA - FORUM PRAWNE

 • Mój syn mieszka od roku w Niemczech ze swoją dziewczyną która jest z nim w ciąży lecz nie są małżeństwem czyje nazwisko będzie miało ich dziecko. Słyszałem że nazwisko matki mimo że ojciec (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Niedługo urodzę dziecko, ojciec w ogóle się nie interesuje, po urodzeniu mam zamiar dać mu swoje nazwisko. Jak bedzie lepiej dla dziecka czy jeśli będzie miało moje nazwisko czy jednak lepiej nazwisko (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • W sytuacji gdy matka dziecka ma ograniczoną władzę rodzicielską a ojciec ma całkowicie odebrane prawa do opieki. Dziecko przebywa w rodzinie zastępczej u dziadków ze strony matki. Ale ma nazwisko (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam Gdy są pozbawił ojca praw do dziecka, to czy mogę mu zmienić nazwisko na swoje? z góry dziękuję za pomoc czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Czy w usc mogę dziecko zapisać na nazwisko ojca dziecka bez jego obecności czy musi być ojciec dziecka przy zameldowaniu? Nie utrzymuje z nim kontaktów i miała bym problem z poinformowaniem go. czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Znajoma urodziła w angli ,z ojcem dziecka nie ma ślubu i na razie nie planuje,jest nim Afrykanin, razem mieszkają. Zastanawia sie czy ma zostawić swoje polskie nazwisko i nazwisko ojca dziecka.Prosze (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

NAZWISKO DZIECKA - INTERPRETACJE PODATKOWE