Nazwisko - Warto wiedzieć

Znaleziono:

419 Artykułów "nazwisko"


998 Pytań i odpowiedzi "nazwisko"


852 Tematów na forum "nazwisko"


278 Interpretacji podatkowych "nazwisko"


NAZWISKO - ARTYKUŁY

NAZWISKO - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

NAZWISKO - FORUM PRAWNE

 • Dzień dobry, Zwracam sie z pytaniem dotyczącym umowy na organizację wesela. Moj były partner (nazwijmy go X )odwołał ślub na niespełna dwa miesiące przed datą wesela. Organizacją wesela (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, proszę o polecenie prawnika z Warszawy, który samym nazwiskiem wykonuje pracę na sali rozpraw. Jestem na etapie walki o mniejsze alimenty, moja była żona mnie zdradziła, zadluzyla moje mieszkanie (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Szanowni. Dosyć niedawno dowiedziałem się, że pewna firma zamieściła sobie moje dane osobowe: imię, nazwisko, pesel, numer dowodu, numer telefonu - w programie usprawniającym prace tej firmy. (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, Chciałbym się podzielić z wami sytuacją jaka mnie spotkała i poprosić i radę co robić. Otóż zamówiłem sobie abonament na telefon u jednego z operatorów telefonii komórkowej. Umowa (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, mam 21 lat i chciałbym zmienić nazwisko lecz nie wiem czy mogę. Chcę zmienić swoje nazwisko na nazwisko ojczyma. Mama nie ma ślubu z ojczymem ale jestem z Nim bardzo blisko, bo wychowuje (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam! Niecały rok temu zakupiłem mieszkanie na kredyt hipoteczny. W budynku mieszkają dwie rodziny łącznie ze mną. Do mojego mieszkania przynależą 3 piwnice i pomieszczenie strychowe,lecz na (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

NAZWISKO - INTERPRETACJE PODATKOWE