e-prawnik.pl Porady prawne

Ogrodzenie - Warto wiedzieć

Znaleziono:

7 Artykułów "ogrodzenie"


80 Pytań i odpowiedzi "ogrodzenie"


82 Tematów na forum "ogrodzenie"


OGRODZENIE - ARTYKUŁY

OGRODZENIE - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

OGRODZENIE - FORUM PRAWNE

 • Witam, jestem od niedawna właścicielką działki. Obok mojej działki, jest działka, która ma kształt trójkąta i z jednej strony ma szerokość ok moze 8m, i się zwęża pod końcem wzdłuż mojej. (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Proszę o poradę, gdzie w akcie cywilnym, lub innej ustawie, znajdę poparcie prawne, iż ogrodzenie, które znajduje się na mojej działce należy do mnie? Zakupiłam nieruchomość w postaci działki (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam. Mam pytanie z prawa budowlanego. Posiadamy działkę z domem. Działka była kupiona ponad 45 lat temu i granice działki nie zgadzają się z obecnymi granicami. Rok temu działka obok nas została (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, Od kilku lat borykałem się z problemem rozgraniczenia działki z sąsiadem. Problem, w tym, iż działki po zakupieniu zarówno przeze mnie jak i drugą stronę posiadają budynek al'a bliźniak (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam. Została zakupiona działka budowlana sąsiad jako pierwszy postawił ogrodzenie, po fakcie powiedział że udostępnił nam 20cm ziemi i teraz chodzi i sprawdza czy na tym kawałku ziemi za murkiem (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam. Proszę o pomoc w poniższej kwestii. Sąsiad po ponad 30 latach wyszedł z propozycją uregulowania granicy między naszymi działkami. Dotychczasowe ogrodzenie zostało poprowadzone w taki (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Dzień dobry, dowiedziałam się, że by odgrodzić się od sąsiada ogrodzeniem wyższym niż 2 metry wymagane jest zgłoszenie - czy dotyczy to każdej sytuacji czy też jeśli takie ogrodzenie postawię (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam. Szukam gdzie sie da ale nie znalazłam, rzecz ma sie tak jest wspólnota 5 lokali w budynku. Do jednego z lokali jest wydzielona działka.Ogrodzone jest wokół przez właściciela który później (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam i bardzo proszę o poradę w następującej sprawie: dzielę dwupiętrowy dom z dalszą rodziną - jedno piętro moje, drugie ich. Sprawa o podział majątku jest dopiero w sądzie, dotąd taki podział (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam mam problem z sasiadka(fryzjerka) ktora przyjmuje klientow w swoim domu.Oni swoja dzialke ogrodzona od słupka do słupka, i klienci nie maja gdzie parkowac parkuja u nas! Zdjeliamy ogrodzenie celem (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)