e-prawnik.pl Porady prawne

Okres - Warto wiedzieć

Znaleziono:

1963 Artykułów "okres"


4282 Pytań i odpowiedzi "okres"


1950 Tematów na forum "okres"


OKRES - ARTYKUŁY

OKRES - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

OKRES - FORUM PRAWNE

 • Witam. Mam problem i potrzebuję porady, bo w internecie nie udało mi się w tej kwestii zbyt wiele wyczytać. Jestem na zwolnieniu od lekarza psychiatry, ale zacznijmy od początku. Od 6 września do (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam. Dostałem pozew o podwyższenie alimentów z 600zl do 1000zl Moje obecne zarobki to 3850zl netto. W odpowiedzi na pozew przedstawiłem wszystkie rachunki jakie mam do zapłacenia w ciągu miesiąca (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Dzień dobry, mam pytanie dotyczące naliczania wysokości zasiłku chorobowego. Jestem zatrudniona w firmie na czas nieokreślony od 3 lat. We wrześniu przebywałam 1,5 tygodnia na l4. Zasiłek był (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Domniemany dług pochodzi z domniemanego użytkowania samochodu służbowego do celów prywatnych. Była to umowa zlecenie na czas nieokreślony w firmie fotowoltaicznej na stanowisku mobilnego doradcy (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam Mam tydzień okresu wypowiedzenia przy umowie na okres próbny który trwa 2 miesiące. (umowa o prace) Mam zmiany od 7 - 19 i 19 do 7. Chcę złożyć wypowiedzenie w sobotę a mam trzy "nocki". (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam serdecznie. Pracowałem na umowę o prace 1,2 roku. Przez ostatnie 2 miesiące pracy poszedlem na zwolnienie lekarskie od lekarza psychiatry. Po 1 miesiącu zwolnienia złożyłem wypowiedzenie w (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Dzień dobry. Krótko opiszę swoją sytuację, nie znam się kompletnie na tych wszystkich przepisach więc chciałabym się dowiedzieć czy wszystko jest tak jak powinno. Ze względów zdrowotnych (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, Świadcze usługi na umowę zlecenie od kilku lat. Obecnie chciałam zmienić pracę, niestety w umowie mam zapis, że okres wypowiedzenia trwa 6mscy. Oczywiście zależy mi na skróceniu tego (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Dzień dobry, Do 10 czerwca 2021r. przebywałam na urlopie macierzyńskim,a następnie do 15 sierpnia 2021r. na urlopie wypoczynkowym. Pierwszego dnia po powrocie do pracy dostałam wypowiedzenie. Poinformowałam (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Wynajmowałam mieszkanie przez 2,5 roku. W momencie kiedy zdałam klucze otrzymałam wezwanie do zapłaty 22 tysięcy za zaległe rachunki. O tych rachunkach właścicielka nigdy nie wspominała, a kiedy (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)