Opróżnienie lokalu - Warto wiedzieć

Znaleziono:

5 Artykułów "opróżnienie lokalu"


78 Pytań i odpowiedzi "opróżnienie lokalu"


5 Tematów na forum "opróżnienie lokalu"


OPRóżNIENIE LOKALU - ARTYKUŁY

OPRóżNIENIE LOKALU - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

OPRóżNIENIE LOKALU - FORUM PRAWNE

 • Czy przy wypowiedzeniu umowy najmu bez zachowania okresu wypowiedzenia z powodu zaległości w płatnościach, właściciel lokalu powienien dać jakiś okres na opróżnienie i opuszczenie? (Joanna) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • W następnym tygodniu sąd wyda mi postanowienie o przysądzeniu nieruchomości z licytacji komorniczej. Nieruchomość zamieszkują dłużnicy. Czy mogę złożyć pismo z prośbą o umieszczeniu w przysądzeniu (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Prosimy o pomoc.Zamieszkujemy w mieszkaniu komunalnym od 22 lat.Od 6 lat mieszkamy w nim z dłuższymi przerwami.Powodem jest pomoc w wychowaniu wnuków w mieście oddalonym od miejsca zamieszkania ponad (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Popadłem w tarapaty finansowe i nie płaciłem regularnie czynszu. Spółdzielnia mieszkaniowa skierowała sprawę do sądu (pozew o opróżnienie lokalu - eksmisja). Jeszcze przed pierwszą rozprawą (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam !! Mam taki problem może ktoś może mi podpowiedzieć co mam zrobić . Po rozwodzie podpisałam ugodę z byłym meżem że spłacę mu jego połowę domu . Wpaciłam mu 15 % wartości a resztę (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)