Organy - Warto wiedzieć

Znaleziono:

760 Artykułów "organy"


1358 Pytań i odpowiedzi "organy"


37 Tematów na forum "organy"


475 Interpretacji podatkowych "organy"


ORGANY - ARTYKUŁY

ORGANY - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

ORGANY - FORUM PRAWNE

 • witam wlasnie pisze wniosek do sadu o pozbawienie raw rodzicielskich ojca mojego dziecka.ojciec dziecka byl 2 lata scigany przez organy za uporczywa niealimentacje.pod koniec maja sie zglosil do prokuratury.odsiaduje (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam mam kazus do rozwiązania. Co zrobić, w sytuacji gdy organy administracji publicznej nie chcą wykonać orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego w zakresie zwrotu wywłaszczeniowej nieruchomości (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam mam pytanie odnośnie wypłaty odszkodowań od linii lotniczych. W tym roku leciałem do Tunezji linia EnterAir w Katowicach zostaliśmy poinformowani że samolot będzie opóźniony. Opóźnienie (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, Zwracam się z prośbą o pomoc w rozwiązaniu kazusów... Kazus I 14 sierpnia 2013r. weszła w życie nowelizacja ustawy o samorządzie powiatowym. Jeden z jej przepisów brzmiał: 1. (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, W bieżącym miesiącu na podstawie aktu notarialnego po zmarłych rodzicach zostałem właścicielem działem 147/2 oraz 86. Na działce 147/2 sąsiad, do którego nie należy działka, około (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • W 2013 roku w ramach prowadzonej działalności gospodarczej( najem lokali mieszkalnych i użytkowych) oddałem do użytkowania budynek, który następnie wynająłem na przedszkole. Zgodnie z art 7,1 (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

ORGANY - INTERPRETACJE PODATKOWE