Oskarżony - Warto wiedzieć

Znaleziono:

54 Artykułów "oskarżony"


377 Pytań i odpowiedzi "oskarżony"


211 Tematów na forum "oskarżony"


OSKARżONY - ARTYKUŁY

OSKARżONY - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

OSKARżONY - FORUM PRAWNE

 • Witam. W roku 2007 brat wziął telefon na abonament w Play i sprzedał ten telefon. W roku 2019 prokuratura oskarżyła go o czyn z art. 286 paragraf 1 k. k. i 270 paragraf 1 k.k. w zw. z art. 11 paragraf (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Hej, pisze do Was z takim pytaniem. 3 osoby zostały oskarżone o pobicie po kilku rozprawach sąd orzekł ich winę- wyrok kurator oraz spore zadośćuczynienie pieniężne dla poszkodowanego, mija rok (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Dzień dobry, w dniu 21.02.2017 roku zostałem oskarżony o przestępstwo z art. 158 § 1 kk o to, że w dniu 03.09.2016 działając wspólnie i w porozumieniu dokonałem pobicia nieletniego. 11.10.2019 (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam serdecznie.Zostałem oskarżony z art. 7 ust. 2 Ustawy z nia 5 lipca 2002 r o ochronie niektórych usług świadczonych drogą elektroniczną opartych lub polegających na dostępie warunkowym. Artykuł (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, w 2017r. doszło do uszkodzenia mienia na ok 20tys. zł. na dzis jest juz ponad 2lata ,oraz sprawce uniewinniono podobno przez ?sprzeczne zeznania? Ale od początku 2017r. godzina 01:00 słychać (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, Od pewnego czasu sprzedaję plastikowe listewki służące do zmiany wyglądu wnętrza samochodu. W żaden sposób nie starałem się o ochronę tego design'u Przeszukująć internet natknąłem (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, bardzo proszę o pomoc odpowiednim wypełnieniu dokumentów do ubezpieczenia. Krótki opis: Na początku stycznia dostałem wezwanie na policję w sprawie zdarzenia drogowego. Z ustaleń policji (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Kochani moi Zostałem oskarżony o to że pewnego pięknego dnia pomiędzy godziną 10:40 a 11:00 poprzez nagrywanie/fotografowanie telefonem komórkowym złośliwie niepokoiłem pana pilnującego wjazdu (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam zostałem oskarżony o zarysowanie auta ,na kamerce widać moją osobę i piśnięcie jak przechodzę , ale ja tego nie zrobiłem,i nie wiem co mam zrobić ,sprawa poszła już na Policję ,starałem (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam!moja sytuacja jest tragiczna. Byłam z chłopakiem 4 lata.zaszlam w ciążę.jako że warunki w domu rodzinnym były źle zdecydowałam się zamieszkać u jego rodziców .N trakcie ciąży zdecydowaliśmy (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

NA SKÓTY