Oskarżony - Warto wiedzieć

Znaleziono:

51 Artykułów "oskarżony"


376 Pytań i odpowiedzi "oskarżony"


206 Tematów na forum "oskarżony"


1 Interpretacji podatkowych "oskarżony"


OSKARżONY - ARTYKUŁY

OSKARżONY - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

OSKARżONY - FORUM PRAWNE

 • Witam, Od pewnego czasu sprzedaję plastikowe listewki służące do zmiany wyglądu wnętrza samochodu. W żaden sposób nie starałem się o ochronę tego design'u Przeszukująć internet natknąłem (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, bardzo proszę o pomoc odpowiednim wypełnieniu dokumentów do ubezpieczenia. Krótki opis: Na początku stycznia dostałem wezwanie na policję w sprawie zdarzenia drogowego. Z ustaleń policji (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Kochani moi Zostałem oskarżony o to że pewnego pięknego dnia pomiędzy godziną 10:40 a 11:00 poprzez nagrywanie/fotografowanie telefonem komórkowym złośliwie niepokoiłem pana pilnującego wjazdu (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam zostałem oskarżony o zarysowanie auta ,na kamerce widać moją osobę i piśnięcie jak przechodzę , ale ja tego nie zrobiłem,i nie wiem co mam zrobić ,sprawa poszła już na Policję ,starałem (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam!moja sytuacja jest tragiczna. Byłam z chłopakiem 4 lata.zaszlam w ciążę.jako że warunki w domu rodzinnym były źle zdecydowałam się zamieszkać u jego rodziców .N trakcie ciąży zdecydowaliśmy (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Dzień dobry Mąż na oddziale psychiatrycznym w ostrym ataku psychozy uderzył sanitariusza ze ten stracił przytomność . Teraz został oskarżony o uszczerbek na zdrowiu . Czy coś za to grozi (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

OSKARżONY - INTERPRETACJE PODATKOWE