e-prawnik.pl Porady prawne

Osoba bliska - Warto wiedzieć

Znaleziono:

29 Artykułów "osoba bliska"


71 Pytań i odpowiedzi "osoba bliska"


16 Tematów na forum "osoba bliska"


OSOBA BLISKA - ARTYKUŁY

OSOBA BLISKA - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

OSOBA BLISKA - FORUM PRAWNE

 • Witam, przychodzę z bardzo ważnym dla mnie pytaniem. Osoba, którą znam została zatrzymana przez ABW za prawdopodobne biznesy z wyłudzanym VATem (nie znam sie na tym kompletnie). On jak i 30 innych (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam. Potrzebuje porady w pewniej sprawie. Bliska mi osoba pracuje w jednym z sieciowych sklepów od kilkunastu lat.Mąż tej osoby przyszedł do tego sklepu pijany i ukradł drobną rzecz dość małej (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Szanowni Państwo, Chciałam zapytać o sprawę oszustwa. Otóż bliska osoba dopuściła się oszustwa w sklepie. Chodzi o zważenie towaru, który nie służy do warzenia (produkty spożywcze). Została (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, ostatnio nie byłem w pracy, bo byłem na pogrzebie wujka. Była to dla mnie bardzo bliska osoba, dlatego uważałem, że uczestnictwo w tej uroczystości jest dla mnie niezbędne. Mój pracodawca (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam was. W mojej rodzine zmarła osoba, bardzo bliska, ojczym który był praktycznie jak ojciec, uznał mnie za syna, i ogólnie duża zapisał mi... jednak dużo miał też długów... więcej chyba (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam!! Bliska mi osoba pobiła przyjaciela używając niebezpiecznego narzędzia (szklanej,pobitej butelki).Prokurator zarządał 10 000 złotych kaucji,niestety nie stac nas na taki wydatek. Oskarżony (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Mam pytanie, gdyz bliska mi osoba jest w ciezkiej sytuacji. Taka sytuacja osoba X mieszka w Niemczech. Od dluzszego czasu sprowadza z Polski lek, ktory przez polskie posredniczki jest sprowadzany z Czech. (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam. Proszę o pomoc w temacie : Wprowadziłem się do domu który wcześniej należał do bliskiej mi osoby. Dom znajdował się uprzednio na jednej dużej działce która została podzielona (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Półroku temu poznałem dziewczyne,nie bylo by w tym nic dziwnego jak fakt,ze jest sama.Rodzice Ani zgnieli w wypadku,jak miala 5 lat. Teraz ma rodzine,ktora ją adoptowala 5 lat temu.Teraz ma 18 lat.Co (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • mam pytanie co mozna zrobic gdy moja bardzo bliska kolezanka jest w rodzinie zastępczej ( u babci ) za miesiac konczy 18 lat dostaje pieniadze ktorych nie widzi nawet na oczy pieniadze sa przelewane na (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)