e-prawnik.pl Porady prawne

Pies - Warto wiedzieć

Znaleziono:

25 Artykułów "pies"


26 Pytań i odpowiedzi "pies"


107 Tematów na forum "pies"


PIES - ARTYKUŁY

PIES - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

PIES - FORUM PRAWNE

 • Dzień dobry, byłam uczestnikiem następującej sytuacji. Mam pieska dwa tygodnie temu wziętego ze schroniska, mam też konia. Przyjechałam do stajni z psem - nie ma tam zakazu wprowadzania (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Cześć, piszę z zapytaniem o możliwe rozwiązanie nieprzyjemnego problemu ujadającego.psa za płotem. Niestety nie działa wyszukiwanie, więc przepraszam, jeśli powielam temat. Sytuacja wygląda (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Nie wiem czy kategoria jest właściwa :) Wszędzie sąsiedzi, którzy palą, piją, hałasują albo grillują na balkonach. Nasz problem jest trochę innym dlatego zakładam ten wątek. Otóż mieszkam (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam. Mam pytanie...mianowicie ponad 3 lata temu mój pies uciekł z działki i rzucił się na sąsiadkę która przechodziła akurat ze swoim małym psem. Wzięła psa na ręce po czym mój pies ją (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Dzień dobry. Mieszkam na wsi, na osiedlu, gdzie jest nieco ponad 10 domów jednorodzinnych. Mam sąsiadów, którzy posiadają dwa małe psy: - maltańczyka, - a rasy drugiego nie znam, ale jest (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam wszystkich czytających ten wątek, kieruję do was dziś pytanie czy muszę pokrywać koszty leczenia drugiego psa po tym jak zaatakował go mój pies( nie ugryzła go, lekko przydusiła łapą, (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, Mam pytanie odnośnie moich spacerów z psem , mieszkam na małej wsi , około 2 km drogi z latarniami. Zdarza się mniej więcej dwa razy w tygodniu że nie mam czasu w ciągu dnia wyjść (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, mam problem z sąsiadką, która prawdopodobnie jest chora psychicznie, albo ma demencję. Uciążliwość sąsiadki polega na tym, że sąsiadka rzuca przedmiotami, krzyczy bardzo głośno (budzi (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam. Jakiś czas temu kupiłem dziewczynie psa rasowego na umowę, która jest podpisana na mnie. Jak to wyglada w świetle prawa? Umowa leży u niej w domu, a Ja nie mam możliwości zabrania jej. Kopia (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam. Mam pytanie. Trzy dni temu sąsiad potrącił mi psa. Pierwszy stał na drozce dojazdowej. Ale sąsiad jechał z taką prędkością że pies nie miał szans. Kierowca uciekł. Widziałam go, ale (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)