Pojazd - Warto wiedzieć

Znaleziono:

254 Artykułów "pojazd"


603 Pytań i odpowiedzi "pojazd"


155 Tematów na forum "pojazd"


527 Interpretacji podatkowych "pojazd"


POJAZD - ARTYKUŁY

POJAZD - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

POJAZD - FORUM PRAWNE

 • Witam Czy pojazd zbudowany naście lat temu typowy SAM można uznać za pojazd wolnobiezny i go nie rejestrowac tylko kupić OC. Jeśli zdobędę zaświadczenie od rzeczoznawcy iż w/w pojazd jest wolnobiezny (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, kolega ostatnio miał niemiły przypadek. Zatrzymano go do kontroli i alkomat wykazał 0.09 w drugim badaniu 0.07. Prawo jazdy zachował, ale dalej ja musiałem prowadzić jego pojazd. I teraz mam (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Zakupiłam samochód sprowadzony z Niemiec w komisie, jednak jak się okazało właściciel nie złożył deklaracji Akc - u i nie uiscil opłaty za akcyzę. Ja, niczego nieswiadoma (jest to mój pierwszy (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam wszystkich czytających. Sprawa dotyczy zdarzenia na drodze, które miało miejsce dzisiaj i brałem w nim udział. Zaczynając od początku to wyglądało to tak. Jadę prosta droga, przede mną (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witajcie. Nie znalazłam nigdzie takiego wątku, więc przedstawię pokrótce problem z nadzieją na choć małą podpowiedź co zrobić Egzekucja komornicza wynikająca z BTE. Komornik zabezpiecza (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, mam taki dylemat ponieważ nie do końca wiem co zrobić w takiej sytuacji. Otóż od stycznia 2017 roku zakupiłem pojazd za granicą w kwocie netto, w polsce zapłaciłem od tego podatek a następnie (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

POJAZD - INTERPRETACJE PODATKOWE