Policja - Warto wiedzieć

Znaleziono:

200 Artykułów "policja"


412 Pytań i odpowiedzi "policja"


1142 Tematów na forum "policja"


58 Interpretacji podatkowych "policja"


POLICJA - ARTYKUŁY

POLICJA - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

POLICJA - FORUM PRAWNE

 • Witam. Na domówce u znajomej pojawiła się policja bo było za głośno w nocy. Policjanci mnie, mojego męża i dwójkę znajomych wyprosili z mieszkania i zostali z właścicielką mieszkania . Czekaliśmy (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, w listopadzie 2017 roku mialem kolizje. Krotko mowiac wjechal we mnie starszy pan gdy jechalem prawym pasem, pan nie upewnil sie czy ma miejsce i wjechal we mnie ocierajac sie o moj lewy bok. Byla (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Dzień dobry nazywam się Kacper i mam 15 lat. Dziś do mojego domu przyjechał policjant w sprawie tego co pisałem na portalu "olx" napisałem coś typu "czy modela na zdjęciu jest w cenie bo mam wolną (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam. Miałam stłuczkę nie z mojej winy. Jednak policja twierdzi inaczej ich argument na to ze wina jest też po mojej stronie jest taki że ja nie byłam wystarczająco ostrożna i mogłam bardziej (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Cześć wszystkim! Mam pytanie wymagające szybkiej odpowiedzi oraz reakcji z mojej strony. Jestem obywatelem kraju Niemieckiego i tam obecnie mieszkam. Jakiś czas temu odwiedzałam rodzinę w Polsce (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, bardzo proszę o poradę/pomoc, otrzymałem wezwanie na policję do złożenia wyjasnień w sprawnie o wykroczenie z art 124&1KW , wzywają mnie w celu przesłuchania jako osoby, wobec której istnieje (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

POLICJA - INTERPRETACJE PODATKOWE