Poniżanie - Warto wiedzieć

Znaleziono:

3 Artykułów "poniżanie"


6 Pytań i odpowiedzi "poniżanie"


7 Tematów na forum "poniżanie"


PONIżANIE - ARTYKUŁY

PONIżANIE - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

PONIżANIE - FORUM PRAWNE

 • Witam chciał bym zapytać tych którzy się znają bo ja niestety jestem w tym temacie zielony a szkoda bo by zgrało się wszystko do kupy a wiec w skrócie Złapano mnie w styczniu z 10 gramami (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Dzień dobry, mam 18 lat i znalazłam się w dość nietypowej sytuacji. Moi rodzice zakazywali mi spotykania się z moim chłopakiem- jesteśmy razem już 5 lat, a on ciągle im nie odpowiadał. Wynikało (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam serdecznie. Zarejestrowałem się tutaj na forum w związku z problemem jaki chciałbym przedstawić i uzyskać porady. Od 1990 roku, w chwili śmierci dziadka wprowadziłem się z rodzicami do mieszkania (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam Serdecznie Chciałabym prosić o poradę w sprawie wymeldowania mojego męża. Sytuacja ma się następująco, gdyż z moim mężem już nie prowadzimy ogniska domowego, pożycie małżeńskie ustało, (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam! Piszę z prośbą o pomoc i radę w sprawie sprzed kilku dni. Bardzo proszę o rzeczowe i możliwie szybkie odpowiedzi, ponieważ czas może tu być czynnikiem kluczowym. Z góry dziękuję! Otóż, (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Potrzebuje pomocy ponieważ boje się rozwodu i obawiam się że odchodząc od męża skrzywdzę dzieci lub je stracę. Tak naprawdę rozwodząc się zostanę z tym sama bo rodzina się go bardzo boi i (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)