Postępowanie spadkowe - Warto wiedzieć

Znaleziono:

38 Artykułów "postępowanie spadkowe"


392 Pytań i odpowiedzi "postępowanie spadkowe"


57 Tematów na forum "postępowanie spadkowe"


9 Interpretacji podatkowych "postępowanie spadkowe"


POSTęPOWANIE SPADKOWE - ARTYKUŁY

POSTęPOWANIE SPADKOWE - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

POSTęPOWANIE SPADKOWE - FORUM PRAWNE

 • Witam mam pytanie właśnie zakończyło się postępowanie spadkowe po moim ojcu i babci mam już pismo z sadu i chciałam skompletować dokumenty do urzędu skarbowego niestety w wydziale geodezyjnym (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Po śmierci mamy ojciec wykupił mieszkanie lokatorskie własnościowe i twierdzi, że my jako dzieci oraz nasza babcia ( matka mamy) nie mamy już prawa do tego mieszkania i karze nam się wynosić. Czy (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Szanowni Państwo! Czy mogę ustanowić pełnomocnictwo do reprezentowania mnie w trakcie postępowania spadkowego ? Wyjeżdżam z kraju a w tzw. międzyczsie rodzina musi przeprowadzić postępowanie (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • W październiku 2003 zmarła moja matka. Do dnia dzisiejszego nie wiem, czy zostawiła testament. Jesteśmy formalnie z ojcem jedynymi spadkobiercami. PYTANIE? Kto powinnien rozpocząć postępowanie spadkowe (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Rodzina chciałaby przeprowadzić postępowanie spadkowe po zmarłych rodzicach (kawałek ziemi ornej) i wszystko byłoby dobrze gdyby nie oportunizm dzieci jednego z uprawnionych do części spadku (juz (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Czy obejmuje mnie nowa ustawa o spadkach i darowiznach. Moja matka zmarła w 1995 roku nie pozostawiając tetamentu. Spadkoborcami jest mój ojciec oraz ja. Dotychczas nikt z nas nie wystąpił do sądu (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

POSTęPOWANIE SPADKOWE - INTERPRETACJE PODATKOWE