e-prawnik.pl Porady prawne

Pozew - Warto wiedzieć

Znaleziono:

161 Artykułów "pozew"


1852 Pytań i odpowiedzi "pozew"


1291 Tematów na forum "pozew"


POZEW - ARTYKUŁY

POZEW - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

POZEW - FORUM PRAWNE

 • Witam, przy swojej sprawie rozwodowej korzystam z usług prawnika, który w moim imieniu sporządził pozew rozwodowy i wysłał do sądu bez mojej weryfikacji. Pozew nie został sprzorządzony tak jak (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, Jest taki problem, ze dziwnym trafem otrzymałem długi ze spadku mimo, ze wszystko załatwiłem w sądzie i odmówiłem przyjecie spadku po śmierci kogoś tam(przed uplynieciem 6 miesiecy od (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam mam 26 lat, w październiku chce zaczać uczyć się, ( i skończyć ta naukę ) w Policealnej Szkole Zawodowej. W dniu 07.10.2020 otrzymałem pozew od mojego ojca, o wycofanie alimentów, ( moich (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Prośba o pomoc w sprawie: Poznał dziewczynę i przez 2 lata żyli w przysłowiowym konkubinacie. Wszystko było dobrze, kochali się. W między czasie urodził im się syn. Od początku myśleli o (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Cześć. Sprawa nie dotyczy mnie a mojego brata. Moj brat ma ustanowionego kuratora rodzinnego z powodu rzekomych awantur. Moj brat ma żonę i niepełnosprawną córkę w wieku 15 lat. Jego żona (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Sprzedający sprzedawał telefon na internetowej aukcji o wartości 1500zł. Produkt dokładnie przetestował, a co za tym idzie zaznaczył w opisie aukcji wszystko co zauważył, że jest nie tak, krótko (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, Jestem zatrudniona w firmie od 24 mies. Ok 11 mies temu przyjęto do mojego działu na zastępstwo dwie osoby, którymi się opiekowałam (szkoliłam, pomagałam, prowadziłam za rączkę przez (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Dzień dobry, Sprawa ma się następująco. Wynajmowałem mieszkanie. Umowa została podpisana z partnerem właścicielki, którą poznałem po kilku miesiącach. Na umowie widniał podpis tej Pani. (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • W czasach epidemii trudno jest o kontakt z adwokatem, dlatego chciałam podzielić się swoją opinią. Jak to często bywa w zamknięciu w domu okazało się że nie mogę już dłużej wytrzymać tresowania (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam Mój problem polega na tym że kolega z pracy został zwolniony i wytoczył pozew przeciwko pracodawcy i ja zgodziłem się być świadkiem w tej sprawie oczywiście ja nadal pracuję w tej firmie (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)