e-prawnik.pl Porady prawne

Praca zmianowa - Warto wiedzieć

Znaleziono:

7 Artykułów "praca zmianowa"


4 Pytań i odpowiedzi "praca zmianowa"


6 Tematów na forum "praca zmianowa"


PRACA ZMIANOWA - ARTYKUŁY

PRACA ZMIANOWA - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

PRACA ZMIANOWA - FORUM PRAWNE

 • Witam, czy praca zmianowa może przypaść w niedziele lub święta i czy wówczas powinnam dostać extra płacę np. za pracę w święto w porze nocnej, plus nadgodziny. Jak wówczas to policzyć?! czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Chcę zatrudnić osobę niepełnoletnią która w sierpniu ukończy 17 lat na umowę o dzieło, jest to praca 3 zmianowa po 8godzin, przy pakowaniu drobnych produktów. Czy taka pracę może podjąć osoba (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Czy pracując naprzemiennie w ciągu tygodnia, jednego dnia od 10.00 - 18.00 kolejnego od 8.00 - 16.00 jest to praca zmianowa?? Jakie ma zastosowanie artykuł o rozliczeniu dobowym?? Czy konieczne są (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Mam pytanie. Pracuję w hotelu, do tej pory szli mi na rękę i pracowałam przeważnie na pierwsze zmiany (7-15stej), ale kiedy pracowników jest mniej, usłyszałam że muszę wejść w system czeterobrygadowy. (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, mam takie dość ważne pytanie,a ponieważ niestety nie mam gdzie zasięgnąć tych informacji-skorzystam z forum. Może ktoś pomoże. 10 sierpnia dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Jestem (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, zgłaszam sie o poradę ponieważ mam pewien problem w swojej pracy . Mianowicie jestem zatrudniona na umowę zlecenie z odprowadzanymi dobrowolnie składkami chorobowymi od 1 grudnia 2016 r , na (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)