e-prawnik.pl Porady prawne

Praca - Warto wiedzieć

Znaleziono:

526 Artykułów "praca"


1653 Pytań i odpowiedzi "praca"


1070 Tematów na forum "praca"


PRACA - ARTYKUŁY

PRACA - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

PRACA - FORUM PRAWNE

 • Witam. Będzie dlugo ale poturbuje porady. A wiec mam 4 letnia corke do której wyłączne prawa mam tylko ja podkreślam ojciec dziecka jest ich całkowicie pozbawiony. Sprawa polega na tym ze corka obecnie (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam serdecznie. Pracowałem na umowę o prace 1,2 roku. Przez ostatnie 2 miesiące pracy poszedlem na zwolnienie lekarskie od lekarza psychiatry. Po 1 miesiącu zwolnienia złożyłem wypowiedzenie w (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Moje pytanie brzmi co mogę zrobić w sytuacji kiedy mam przysądzone alimenty dla nie znanej mi córki (badania to potwierdziły szczegóły nie ważne)....ale od momentu przyznania 500 zł staram się (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam. Jestem ratownikiem. Pracuję w pogotowiu gdzie liczone sa warunki szkodliwe, i pracuje także na sor po 400 godzin, o ile wiem na sor nie sa liczone warunki szkodliwe, a wszyscy wiedzą że tam (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam Z polecenia remontuje mi pewna ekipa dom (malowanie ścian, szpachlowanie dziur). Tylko że nie mamy żadnej umowy bo małżonka nie chciała o to cisnąć fachowców bo to z polecenia jej znajomych (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, nie wiem czy dobrze trafiłem i czy mój problem jest zgodny z tematem tego forum ale chętnie poznam waszą opinię, która może być dla mnie bardzo pomocna. Witam, nie wiem czy dobrze trafiłem (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, nie wiem czy dobrze trafiłem i czy mój problem jest zgodny z tematem tego forum ale chętnie poznam waszą opinię, która może być dla mnie bardzo pomocna. A więc zleciłem pracę remontowe (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam. Proszę o pomoc. Pracuję w pewnej firmie w której obowiązuje akordowy system wynagradzania. Wykonuje pewien detal, mam na niego numer operacji i stawkę. Dziś przełożony przyniósł wydruk (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, zastanawiam się czy da się wyliczyć ile będzie trzeba oddać podczas rozliczenia pit jeśli będąc na rencie pójdę do pracy? Ostatnio jak pracowałam na rencie to bodajże za 4 miesiące (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam. Pracuje w jednej z wiekszych fabryk w polsce. Praca jest fizyczna, akordowa i 3 zmianowa. Normalna umowa o prace w pelnym wymiarze godzin. Pracodawca co piatek wpisuje pracownikow na nadgodziny (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)