Pracodawca - Warto wiedzieć

Znaleziono:

482 Artykułów "pracodawca"


2999 Pytań i odpowiedzi "pracodawca"


1950 Tematów na forum "pracodawca"


1954 Interpretacji podatkowych "pracodawca"


PRACODAWCA - ARTYKUŁY

PRACODAWCA - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

PRACODAWCA - FORUM PRAWNE

 • Witam serdecznie. Próbowałem pomóc sobie sam, ale temat jest dość skomplikowany. Rozporządzenie ws. PKZP, dość stare zresztą, reguluje zasady działania PKZP. Kto za co odpowiada, co powinien (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam. Mam pytanie...czy pracodawca ma prawo naliczać comiesięczną ulgę w wysokości 92,66?Dodam że nie spełniam kryteriów aby otrzymać zwiększona ulgę. Dziękuję. czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, jestem na chorobowym 2 miesiące, ponieważ wypadł mi dysk z tego, co wiem na ZUS-ie można być 6 miesięcy potem jakiś zasiłek rehabilitacyjny tylko czy te 6 miesięcy liczy się od pierwszego (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Jako osoba prowadząca działalność gospodarczą miałem podpisaną umowę o współpracy z Pracodawcą. W umowie zawarta była klauzula o zakazie konkurencji napisana w sposób bardzo ogólny. Zawierała (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Mam pytanie odnośnie podatku dochodowego za ugodę pozasądową. W 2018 otrzymałem pieniądze za ugodę pozasądową wynikającą za bezprawne zwolnienie z pracy. Okazało się, że te pieniądze podlegają (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam serdecznie mam pytanie,pracuje 8 godzin dziennie od poniedziałku do piatku, i 7 godzin w sobote,od jakiegos czasu pracodawca nakazuje zostawac raz w tygodniu 3 godziny dłuzej, Mam pytanie gdyz (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

PRACODAWCA - INTERPRETACJE PODATKOWE