Pracownik tymczasowy - Warto wiedzieć

Znaleziono:

7 Artykułów "pracownik tymczasowy"


12 Pytań i odpowiedzi "pracownik tymczasowy"


7 Tematów na forum "pracownik tymczasowy"


PRACOWNIK TYMCZASOWY - ARTYKUŁY

PRACOWNIK TYMCZASOWY - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

PRACOWNIK TYMCZASOWY - FORUM PRAWNE

 • Czy istnieje możliwość, aby pracownik tymczasowy był pełnomocnikiem spółki i skutecznie udzielił pełnomocnictwa adwokatowi do złożenia skargi do WSA? czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Pracuje w agencji pracy tymczasowej mam umowy przedłużane co miesiąc, pracuje przy szkodliwych substancjach stąd moje pytanie, dostałam L4 od lekarza jestem w 5 tygodniu ciąży , czy agencja ma prawo (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, zostałem zatrudniony na umowe o prace. W umowie mam napisane "Pracownik tymczasowy będzie otrzymywał wynagrodzenie zasadnicze brutto w wysokości 1600zł miesięcznie. Nie przepracowałem jeszcze (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Jeśli jestem zatrudniony jako pracownik tymczasowy to czy podlegam przepisom Kodeksu pracy?Chodzi mi o to ile konkretnie powinienem mieć przerwy w 8 godzinnym dniu pracy, z czego 6 godziny spędzam przed (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • witam , mam takie zapytanie : pracuje za granica i jestem wyslany przez polskaą agencje pracy tymczasowej , przepracowalem juz rok za granicą podatek firma mi potraca i placi w polsce jak dostalem od (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Czy ktoś może mi pomóc? Jestem pracownikiem tymczasowym. Agencja podpisuje ze mna umowe o prace tymczasowa od 1-go dnia miesiaca do 0statniego dnia m-ca.W styczniu zawarto ze mna rowniez umowe na tej (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)