Pracownik - Warto wiedzieć

Znaleziono:

1304 Artykułów "pracownik"


3802 Pytań i odpowiedzi "pracownik"


680 Tematów na forum "pracownik"


PRACOWNIK - ARTYKUŁY

PRACOWNIK - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

PRACOWNIK - FORUM PRAWNE

 • Jestem zatrudniona na umowę o prace, w czasie zamknięcia zakładu w miesiącu maj otrzymałam wynagrodzenie 80% mojej pensji z umowy o prace, Jak sie okazało gdy wróciliśmy do pracy w czerwcu (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam Procodawca dał mi dziś do podpisania coś takiego: ' Pracodawca nie odpowiada za straty w momencie kiedy pracownik zarezerwuje sobie wakacje /lot czy cokolwiek innego bo ma prawo do odmówienia (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam. Jestem nauczycielem. Od 1 września 2019 do 31 sierpnia 2020 mam umowę na zastępstwo w szkole. Dyrektor szkoły poinformował mnie o przedłużeniu umowy na kolejny rok szkolny ze względu (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Dzień dobry, Będąc na okresie wypowiedzenia do dnia 3 lipca, w czwartek 18 czerwca około godziny 14:45 (zacząłem prace o 14) nożem do metalu (warsztat ślusarki, więc narzędzie nie było sterylne, (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • W firmie Krzak pracuję od początku istnienia oddziału w Polsce, czyli 2015. W styczniu tego roku Krzysztof czyli dyrektor poinformował pracowników, ze od czerwca zmieniamy siedzibę na Swadzim (około (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Dzień dobry Mam takie pytanie. Jak wygląda sytuacja z nadgodzinami. Czy pracodawca może kazać pracownikom pracować od godziny 6 do 19 codziennie? I jeśli pracownik nie wyrazi zgody będzie mieć (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, na wstępie chciałbym przeprosić jeśli źle wybrałem kategorie, ale nie wiem która kategoria byłaby odpowiednia. Kilka lat temu byłem pracownikiem parku rozrywki(powszechnie znanym (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Dzień Dobry Zwracam się z zapytaniem, co robić i jak szukać pomocy, pracuje w firmie, która zatrudnia ponad 40 osób, firma zajmuję się branżą budowlaną, mój staż pracy to 6 lat i ciągle (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam czy pracownik może wypowiedziec umowe o prace bedac na zwolnieniu lekarskim poniewaz planuje przejsc na emeryture czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Zwracam się z zapytaniem dot. zwrotu podatku PIT za rok 2019. Od sierpnia 2019 r, młodym poniżej 26 r.ż przysługuje zerowy PIT dla młodych. Od sierpnia do grudnia 2019 pracodawcy byli zobowiązani (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

NA SKÓTY