Praktyki zawodowe - Warto wiedzieć

Znaleziono:

32 Artykułów "praktyki zawodowe"


17 Pytań i odpowiedzi "praktyki zawodowe"


6 Tematów na forum "praktyki zawodowe"


2 Interpretacji podatkowych "praktyki zawodowe"


PRAKTYKI ZAWODOWE - ARTYKUŁY

PRAKTYKI ZAWODOWE - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

PRAKTYKI ZAWODOWE - FORUM PRAWNE

 • Czy ktos orientuje się w praktykach zawodowych? Do mojej kafejki internetowej przychodzą często młodzi ludzie ze szkół policealnych z pytaniem o mozliwość odbycia praktyki zawodowej polegającej (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam mam pytanie odbywam praktyki zawodowe w zakładzie prywatnym i czy jestem zmuszona pracować w soboty? z góry dziękuję za pomoc czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, mam 17 Lat i chodziłem do szkoły zawodowej, odbywając praktyki, 2 dni w tygodniu, lecz rzuciłem zawodówke, i zapisałem się do żaka, szkoły weekendowej a dokładniej liceum, praqcowałem (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Niewiem co o tym myśleć. Mój pracodawca naliczył mi 26 dni urlopu.Z moich wyliczeć i dokumętów zawartych na tym serwisie powinienem mieć 20 dni. W czsie zawodówki pracowałem jako młodociany (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • dobry wieczór. Mój problem wygląda następująco: Musiałam zmienić miejsce praktyk ze względu na likwidacje tamtego zakładu. Czy w takim przypadku zmienia mi się wymagany czas trwania tych (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam mam umowe na czas określony do 31-07.2014 a termin porodu mojej partnerki jest na 2.10.2013. Moja partnerka chodzi do szkoły jest i ma praktyki zawodowe ostani rok .W tym mam pytanie czy należy (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

PRAKTYKI ZAWODOWE - INTERPRETACJE PODATKOWE