Prokurator - Warto wiedzieć

Znaleziono:

209 Artykułów "prokurator"


530 Pytań i odpowiedzi "prokurator"


225 Tematów na forum "prokurator"


28 Interpretacji podatkowych "prokurator"


PROKURATOR - ARTYKUŁY

PROKURATOR - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

PROKURATOR - FORUM PRAWNE

 • Witam szanownych forumowiczów. Chciałbym zasięgnąć porady ekspertów.. Sprawa na pierwszy rzut oka wydaje się dość śmieszna a postaram się Państwu ją po krótce opisać, a więc do rzeczy.. (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Najpierw może opiszę całą sytuację... W 2012 roku mój chłopak (wtedy sie jeszcze nie znalismy) miał straszny okres, tragicznie zmarla jego mama , jego ojciec strasznie pil , z domu w ktorym (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • witam serdecznie zostałem pomówiony o gwałt przez Ukrainkę miałem z nią stosunek ale to było za obopólna zgodą oboje byliśmy pod wpływem alkoholu pani wracała z imprezy ja ja spotkałem ona (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam,Mam pewien problem mam obecnie sprawę w sądzie gdzie przybili mi 156 art.kk &1 ,prokurator żąda 3 lat pozbawienia wolności. w czasie popełnenia czynu miałem mniej niz 20 Lat i nie byłem karany (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Dzien dobry, w maju tego roku zmarl moj ojcoec. Na miejscu znalezienia zwlok prokurator zabezpieczyl leki oraz kwote ok 1000zl. Jako ze ojcoec pozostawil po sobie dlugi to wszyscy czlonkowie rodziny odrzucili (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • witam wlasnie pisze wniosek do sadu o pozbawienie raw rodzicielskich ojca mojego dziecka.ojciec dziecka byl 2 lata scigany przez organy za uporczywa niealimentacje.pod koniec maja sie zglosil do prokuratury.odsiaduje (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

PROKURATOR - INTERPRETACJE PODATKOWE