Przelew - Warto wiedzieć

Znaleziono:

72 Artykułów "przelew"


276 Pytań i odpowiedzi "przelew"


219 Tematów na forum "przelew"


402 Interpretacji podatkowych "przelew"


PRZELEW - ARTYKUŁY

PRZELEW - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

PRZELEW - FORUM PRAWNE

 • Sprawa wygląda tak, tydzień temu zostałem oszukany na kwote 2700 zł. Kupiłem dana rzecz miały być to 2 pary orginalnych butów. Ze sprzedającym dogadałem się w ten sposób, że wyśle przelew (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, Moja dziewczyna otrzymala 35 tysiecy od swojej mamy przelewem. przelew byl zrealizowany na moje konto gdyż dziewczyna nie posiada konta w banku. Pytanie jak uniknac podatku od darowizny. czy (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam z góry przepraszam jeżeli nie ta kategoria otóż moja przyjaciółka była w trudnej sytuacji finansowej nie mogła znaleźć pracy a ma dziecko małe. Napisała do niej kobieta która zaproponowała (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Dzień dobry/Dobry wieczór. 10 października 2016r. otrzymałem mandat za jazdę bez ważnego biletu w PKP Intercity. Miałem 14 dni na zapłatę roszczenia w niższej kwocie 300 zł, a po tym okresie (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam. Mam pewien problem otóż miesiąc temu pożyczyłem "koledze" prawie 5 tysięcy zł, wszystko w formie przelewu tylko w tytule nie było nic o pożyczce. Jedynie mam wiadomości na messengerze (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Dzień dobry, Mam taką sytuację, że wynajmowałem przez 7 miesięcy mieszkanie. Wpłacałem kaucję. Przy oddawaniu mieszkania najmujący nie mieli zastrzeżeń. Zwrócili uwagę że kran jest popsuty (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

PRZELEW - INTERPRETACJE PODATKOWE