Rękojmia - Warto wiedzieć

Znaleziono:

27 Artykułów "rękojmia"


289 Pytań i odpowiedzi "rękojmia"


35 Tematów na forum "rękojmia"


48 Interpretacji podatkowych "rękojmia"


RęKOJMIA - ARTYKUŁY

RęKOJMIA - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

RęKOJMIA - FORUM PRAWNE

 • Witam, nie znalazłam odpowiedzi nie tylko na forum ale i w innych miejscach na moje pytania. Otóż sytuacje mam taką, że zakupiłam towar w jednej z sieciówek, towar - konsolę playstation. Zakupiona (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Trzy lata temu kupiłem mieszkanie w domu gruntownie wyremontowanym na ostatnim piętrze. Ściany w mieszkaniu były podnoszone, dach nowy. Sprzedającym firma trudniąca się budową i remontami. Na dachu (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • W połowie sierpnia sprzedałam konia, był on wcześniej badany przez lekarza weterynarii na zlecenie kupującej. 22 sierpnia był ponownie badany i stwierdzono u niego wadę (zwyrodnienie stawu w potylicy). (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Zakupiłem samochód od osoby fizycznej. Oczywiście samochód okazał się wadliwy. Wada występowała już w 2 tygodniu na piewszej umowie, tzw. próbnej. Jednakże przy sporządzonej drugiej umowie, (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Hej, poproszę o opinie w mojej sprawie, - 22.02.2015 konsola kupiona osobiście w sklepie stacjonarnym Saturn - 02.05.2016 rękojmia (uszkodzony pad, wymieniony na nowy) żądanie: naprawa - 13.01.2017 (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Wykonawca budynku niewłaściwie, nie zgodnie z projektem i sztuką budowlaną wykonał izolacje przeciw wilgociowe i cieplne ścian fundamentowych budynku oraz wybudował schody wejściowe i taras. Niewłaściwie (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

RęKOJMIA - INTERPRETACJE PODATKOWE