e-prawnik.pl Porady prawne

Ratunek - Warto wiedzieć

Znaleziono:

8 Artykułów "ratunek"


3 Pytań i odpowiedzi "ratunek"


6 Tematów na forum "ratunek"


RATUNEK - ARTYKUŁY

RATUNEK - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

RATUNEK - FORUM PRAWNE

 • Witam serdecznie, kupiliśmy dom w zabudowie: Dom jednorodzinny dwu-lokalowy w zabudowie bliźniaczej( potoznie czworak). Niestety słyszymy zwykłe rozmowy, nie wspominając imprez u sąsiadów (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam,mam problem proszę o pomoc. Mam zadłużenie w chwilowce,glupio przyznać ale zapomnialam o tym. Zmieniła adres zamieszkania i nie wiedziałam nic o korespondencji. Okazało się ze sprawa była (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam. Moja Mama rok temu bo 22 maja 2011r. Zalała całe piętro bloku z powodu pęknięcia rury kanalizacyjnej. Niestety ale nie miała ubezpieczonego mieszkania. Zalała parter i pierwsze piętro, (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam wszystkich , Mam pewien problem wykonałem koleżeńsko zdjęcia osobie która jest w jakimś stopniu medialna . Zdjęcia zrobiliśmy na umowę słowną na kwote 1000 zł . Zdjęcia w miniaturkach (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Mój tata umarł nie zdążywszy wcześniej wydziedziczyć mojego brata, który wyprowadził się z domu, pozostawiając nam długi, wstyd i hańbę. Chciał go wydziedziczyć, ale nie zdąrzył, bo zmarł (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam Otrzymałem list z datą stawienia się w zk. Czy jest jeszcze jakiś ratunek? czy muszę się tam stawić? Co się stanie jak nie przyjdę? mam mało czasu - proszę o informację czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)