Raty - Warto wiedzieć

Znaleziono:

182 Artykułów "raty"


543 Pytań i odpowiedzi "raty"


612 Tematów na forum "raty"


1172 Interpretacji podatkowych "raty"


RATY - ARTYKUŁY

RATY - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

RATY - FORUM PRAWNE

 • Dzień dobry A więc mam problem z firmą Intrum Justina, kupili moje zadłużenie w banku na 20 tysięcy złotych, jako że przez jakiś czas byłem poza miejscem zamieszkania nie miałem możliwości (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Proszę o pomoc. Mam do zapłacenia bardzo wysoką grzywnę, której nie jestem w stanie spłacić. Jak mam postąpić, co mam wpisać we wniosku o rozłożenie na raty? czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam serdecznie, chodzi o spadek po tacie, o który spór toczę z jego dziećmi z poprzedniego małżeństwa. W 2011 roku wzięliśmy razem kredyt do spółki 20 tyś, w poczet którego zostało otworzone (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Zalegam ze spłatą jednej raty i już otrzymałam list o windykacji.Oddzwoniłam,podobno można się z nimi dogadać,bo rozumieją że istnieją różne sytuacje życiowe,ale niestety,odebrała pani która (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, Właśnie odkryłam, że zostałam wpisana do BIK ponieważ zalegam ze spłatą 124 zł. Kredyt spłacam już kilka lat, do końca zostały mi 3 raty. Tak naprawdę to nie wiem, z czego wynika (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Czy ktoś się orientuje w sprawach allegro mam taki problem ze musiałem sytuację nieciekawym chodzi o telefony które sprzedałem ale niewyslalem , allegro wyplacilo rekompensate kupującym ja pisałem (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

RATY - INTERPRETACJE PODATKOWE