e-prawnik.pl Porady prawne

Remont - Warto wiedzieć

Znaleziono:

130 Artykułów "remont"


470 Pytań i odpowiedzi "remont"


408 Tematów na forum "remont"


REMONT - ARTYKUŁY

REMONT - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

REMONT - FORUM PRAWNE

 • Dzień dobry! Mam problem z klientem. Sytuacja wyglada tak: W czerwcu podpisałem umowę z kobietą o remont jej kupionego mieszkania. Umowe spisalismy i zawarliśmy w niej, że w przypadku zerwania (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Zawarłam umowę na remont mieszkania w terminie 30.08.2021 -11.10.2021 tj 31 dni roboczych. Wykonawca ustnie poprosił o przyśpieszenie terminu rozpoczęcia remontu to jest od 17.08.2021 i 17.08.2021 (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam Z polecenia remontuje mi pewna ekipa dom (malowanie ścian, szpachlowanie dziur). Tylko że nie mamy żadnej umowy bo małżonka nie chciała o to cisnąć fachowców bo to z polecenia jej znajomych (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, nie wiem czy dobrze trafiłem i czy mój problem jest zgodny z tematem tego forum ale chętnie poznam waszą opinię, która może być dla mnie bardzo pomocna. Witam, nie wiem czy dobrze trafiłem (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, nie wiem czy dobrze trafiłem i czy mój problem jest zgodny z tematem tego forum ale chętnie poznam waszą opinię, która może być dla mnie bardzo pomocna. A więc zleciłem pracę remontowe (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam moja żona chce odejść dzisiaj lecz dzieci chce zabrać później. W pracy poznała faceta z którym po kryjomu pisze i utrzymuje kontakt twierdząc że to nikt. Chcę odejść do teściowej (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, planowaliśmy z dziewczyna wziąć kredyt hipoteczny na mnie. Dziewczyna zarabia w Polsce, a ja za granicami państwa. Na dzień dzisiejszy kredyt hipoteczny mogę dostać tylko w Alior banku, gdzie (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam. Otrzymałem od miasta mieszkanie do remontu. Remont został wykonany za własne pieniądze, po 2 miesiącach użytkowania lokalu na ścianach zaczęła osiadać wilgoć w dość dużym stopniu, (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Dzień dobry, Sytuacja: córka w związku małżeńskim dostaje mieszkanie (przepisanie przez żyjących rodziców ). Jako małżeństwo zamieniają mieszanie na inne. Małżonek (on) bierze kredyt (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam. Na peryferiach Warszawy znajduje się kamienica z lokatorami. W czasach PRL i kilka lat po upadku komuny zarządzało nią Zrzeszenie Prywatnych Wlascicicieli Nieruchomości. Działało to na takiej (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)