Rodzice - Warto wiedzieć

Znaleziono:

322 Artykułów "rodzice"


1069 Pytań i odpowiedzi "rodzice"


1419 Tematów na forum "rodzice"


355 Interpretacji podatkowych "rodzice"


RODZICE - ARTYKUŁY

RODZICE - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

RODZICE - FORUM PRAWNE

 • Witam, kewstia niepłaconych alimentów na dziecko. Mój były partner ma zasądzone alimenty , których nie płaci od kilku miesięcy, dług rośnie. Kwota przewyższa 3krotność zasądzonych miesięcznych (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam serdecznie. Moi rodzice nie żyją. Tata 4 lata mama 2 lata. Po żadnej z nich nie było rozprawy spadkowej. Nie wiem jak za to się zabrać oraz mam kilka pytań. Rodzeństwo zgodnie chce zrzec (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam serdecznie, jak w temacie. Gdzie mam się udać i co zrobić, aby rozwiązać moja sytuację. Sąd? Notariusz? Moi rodzice nie żyją. Tata 4 lata, a Mama 2 lata. Po Tacie nie było sprawy (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Dzień dobry! Od 8 miesięcy moi sąsiedzi zza ściany (mieszkam w bloku) prowadzą gruntowny remont. Zarówno w dni powszednie jak i w weekendy potrafią z różnymi odstępami czasu od rana do wieczora (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Mam pytanie odnośnie dziedziczenia działki rolnej po zmarłym ojcu. Jestem jedynaczką, rodzice przed śmiercią mojego ojca byli po rozwodzie. (także wiem, że moja matka nie bierze udziału w dziedziczeniu.) (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Moi rodzice sa w trakcie sprawy o podzial majatku. Ojciec, ktory blokuje (doscy spory, 3 nieruchomosci, ziemia, firma) majatek, od ponad 5 lat skutecznie uniemozliwia przebieg postepowania. Wiecznie ma (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

RODZICE - INTERPRETACJE PODATKOWE