Rodzina - Warto wiedzieć

Znaleziono:

263 Artykułów "rodzina"


310 Pytań i odpowiedzi "rodzina"


667 Tematów na forum "rodzina"


RODZINA - ARTYKUŁY

RODZINA - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

RODZINA - FORUM PRAWNE

 • Witam, Babcia 1996 roku przekazała darowizną cały swój majątek dwójce swoich dzieci. Pierwsze dziecko (1) otrzymało 93% majątku, a drugie dziecko (2) - 7%. W akcie darowizny dziecko nr 1 potwierdziło (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Rodzice posiadali i mieszkali wspólnie w mieszkaniu własnościowym. Pozostawali w separacji. W 2006r zmarł ojciec. Rodzina nie przeprowadziła postępowania spadkowego. W mieszkaniu pozostała mama. (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Dzień dobrym, Zwracam się do Was z prośbą o pomoc w sprawie wynajmu mieszkania które znajduje się w domu dwurodzinnym. Mieszkania w budynku są niezależne i posiadają osobne wejścia (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam jestem 26 letnia kobieta mam córkę z nieformalnego związku . Rozstałam się z jej ojcem jeszcze w czasie ciąży . Po porodzie ojciec uznał dziecko i oboje nadaliśmy jej nazwisko po ojcu ( (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Sprawa wygląda tak, tydzień temu zostałem oszukany na kwote 2700 zł. Kupiłem dana rzecz miały być to 2 pary orginalnych butów. Ze sprzedającym dogadałem się w ten sposób, że wyśle przelew (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, po przeszukaniu forum nie znalazłem odpowiedzi na mój problem, ani na jego elementy. Sytuacja jest następująca Część rodziny uwłaszcza się na gruntach należących do moich pradziadków (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, przez 16 lat mieszkałam z rodzicami w rodzinnym domu ojca. Od urodzenia jestem tam zameldowana. Później przeprowadziliśmy się do domu wybudowanego przez moich rodziców i mieszkam tam już (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Sytuacja wygląda następująco: Osoba która jest w trakcie sprawy, po 2 latach stancji została zwolniona z aresztu do zakończeni, A kiedy to będzie tego nie wie nikt, na pewno nie w niedalekiej przyszłości; (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • jest w stanie mi pomoc i czy ktoś był może w podobnej sytuacji jak moja. Moja mama była najemca mieszkanie w Wojskowej Agencji Mieszkaniowej do listopad 2017 poniewarz opłaty zamiast 600zl były (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam , chcialem zapytac jak wyglada sprawa z Alimentami a dokladniej z funduszem alimentacyjnym ? Jestem ojcem 2 dzieci z mama dzieci prowadzimy osobne gospodartswo i mieszkamy osobno. Uczeszczam (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

NA SKÓTY