Sąd karny - Warto wiedzieć

Znaleziono:

116 Artykułów "sąd karny"


476 Pytań i odpowiedzi "sąd karny"


41 Tematów na forum "sąd karny"


2 Interpretacji podatkowych "sąd karny"


SąD KARNY - ARTYKUŁY

SąD KARNY - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

SąD KARNY - FORUM PRAWNE

 • Czy Sąd karny powiadamia pracodawcę o skazaniu wyrokiem pracownika. Sprawa dotyczy osoby, która jest nauczycielem w państwowej szkole. czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Czy sąd może odwiesić mi karę pozbawienia wolności z art 244kk, jeśli nie złamałem zakazu sądowego, bo żadnego nie miałem? czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • witam. w 2006r. zostałem zatrzymany przez policje i miałem przy sobie kastet. Sąd wydał wyrok w postaci nadzoru przez rodziców. Kiedy wygaśnie taki wyrok. i czy będę mógł starać się o pracę (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Czy jeżeli jest już w toku sądowe postępowanie cywilne (sąd pracy) to czy strona pozwana może w tej sprawie wnieść przeciwko powodowi doniesienie do prokuratury o podejrzeniu przestępstwa z kk (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Syn lat 14, ostatnio brał udział w kradzieży i pobiciu innego chłopca w jego wieku. Czy będzie karany przez sąd jak inny z chłopców który ma 16 lat? czy łagodniej. To będzie kodeks karny jeżeli (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam serdecznie mam takie pytanie byłem pod wpływem alkoholu 0,40 i miałem kolizje rozwaliłem 2 latarnie i barjerke ochronna na obwodnicy wyrok był dostałem zawiasy 1000zł zapłaciłem na sąd (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

SąD KARNY - INTERPRETACJE PODATKOWE