Sędzia - Warto wiedzieć

Znaleziono:

166 Artykułów "sędzia"


366 Pytań i odpowiedzi "sędzia"


169 Tematów na forum "sędzia"


166 Interpretacji podatkowych "sędzia"


SęDZIA - ARTYKUŁY

SęDZIA - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

SęDZIA - FORUM PRAWNE

 • orady prawne Porady prawne >> Zapytaj prawnika online PORADY PRAWNE ONLINE Zapytaj prawnika: Dziś miała odbyć się rozprawa o podwyższenie alimentów na moje dzieci. Obecnie place 700 zł (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam!Od 1.5 roku nie żyję z mężem.w ostatnich 9lat mąż borykał się z problemem alkoholowym.Udokumentowane są interwencje policji,niebieskie karty,wnioski o leczenie odwykowe. W kwietniu 2017 (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Dzień dobry. Sprawa wygląda następująco: Podczas składania zeznań przez świadka w sprawie karnej w/w przedlożył do akt plik dokumentów. Sędzia przyjął od niego wszystkie, dołączając do (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • dzień dobry, jutro piszę test z prawa cywilnego, wykładowca kazał przygotować odpowiedzi do tych pytań, odpowiedzi mam niestety nie mogę ich tutaj jak "pogrubić" proszę dlatego po prostu usuwam (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Dzień dobry, czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego w mojej sprawie termin nieuprawomocnienia rozwodu przypada na 10 lutego? Zacząć należy od tego, że ostatnia rozprawa odbyła się 10 stycznia (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, -24.11.2017 złożenie pozwu do sądu o rozwód wraz z alimentami i opieką nad dziećmi -22.01.2018-wysłanie listem poleconym wniosku o wycofanie pozwu rozwodowego. Pismo sporządzone zgodnie (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

SęDZIA - INTERPRETACJE PODATKOWE