Samowola budowlana - Warto wiedzieć

Znaleziono:

5 Artykułów "samowola budowlana"


59 Pytań i odpowiedzi "samowola budowlana"


22 Tematów na forum "samowola budowlana"


5 Interpretacji podatkowych "samowola budowlana"


SAMOWOLA BUDOWLANA - ARTYKUŁY

SAMOWOLA BUDOWLANA - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

SAMOWOLA BUDOWLANA - FORUM PRAWNE

 • Witam, czy ustawa umożliwiająca zalegalizowanie samowoli budowlanej odnosi się wyłącznie do budowy całego domu, czy też np. poszerzenia już istniejącego? czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • przejazdem przez Kraków, stolice południa, zobaczyłem coś co mnie tak w oczy zakuło że aż strach. Reklama w okolicy rodna grunwaldzkiego bodajże, przy ulicy konopnickiej jakoś chyba. mam pytanie (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, Odziedziczylam stary dom (zbudowany we wczesnych latach 90), jest to samowola budowlana choc gmina wie o istnieniu domu bo pobiera podatki, jest zreszta wiele takich przypadkow w okolicy. Dzialka (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, czy ta ustawa umożliwiająca zalegalizowanie do końca tego roku samowoli budowlanej dotyczy tylko kompletnej budowy całego domu czy może też obejmuje poszerzenie pokoju w istniejącym budynku? czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • zacząłem budowę budynku w obecnej chwili wybudowałem do zera bez prawomocnego pozwolenia wszystko jest zgodnie z przepisami i projektem, życzliwość sąsiada doprowadziła że nadzór budowlany wstrzymał (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, Przedstawie sytuacje - wątpliwości na końcu:) Adaptacja strychu na cele mieszkaniowe w kamienicy której właścicielem i administratorem jest prywatna firma. Adaptacje przeprowadziła równiez (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

SAMOWOLA BUDOWLANA - INTERPRETACJE PODATKOWE