Spadkobierca - Warto wiedzieć

Znaleziono:

100 Artykułów "spadkobierca"


868 Pytań i odpowiedzi "spadkobierca"


109 Tematów na forum "spadkobierca"


130 Interpretacji podatkowych "spadkobierca"


SPADKOBIERCA - ARTYKUŁY

SPADKOBIERCA - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

SPADKOBIERCA - FORUM PRAWNE

 • Witam, Odebrałem dzis na poczcie wezwanie do sądu. Poza nim znajduje sie w kopercie Wniosek o stwierdzenie nabycia spadku, ksero aktu zgonu dziadka, ksero testamentu odrecznie napisanego przez dziadka, (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Mam pytanie odnośnie dziedziczenia działki rolnej po zmarłym ojcu. Jestem jedynaczką, rodzice przed śmiercią mojego ojca byli po rozwodzie. (także wiem, że moja matka nie bierze udziału w dziedziczeniu.) (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, Rok temu spadkobierca (siostrzenica) otrzymał od zmarłej mieszkanie, które było zapisane w spadku. Mieszkanie od tamtej pory soti puste i niszczeje, żaden rachumek nie został opłacony. Czy (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam. Nieruchomość stanowiła współwłasność małżeńska moich dziadków. Każdy z nich sporządził osobny Testament na prawie którego w przypadku śmierci diedzicze calasoc majątku każdego (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, mam pytanko.Ojciec mój zmarł kilka dni temu pozostawiając po sobie mieszkanie bez testamentu. Ciotka a siostra mojego ojca przywłaszczyła klucze od jego mieszkania i nie chce mi ich oddać (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, Z góry chciałbym prosić o przeniesienie wątku do innego działu, jeśli utworzyłem wątek w złym dziale. A teraz do sedna. Ja oraz sześciu spadkobierców zostaliśmy pozwani przez (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

SPADKOBIERCA - INTERPRETACJE PODATKOWE