Sprawy cywilne - Warto wiedzieć

Znaleziono:

212 Artykułów "sprawy cywilne"


1203 Pytań i odpowiedzi "sprawy cywilne"


126 Tematów na forum "sprawy cywilne"


SPRAWY CYWILNE - ARTYKUŁY

SPRAWY CYWILNE - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

SPRAWY CYWILNE - FORUM PRAWNE

 • witam Mam pyatnie jesli chodzi o sprawy z prawa cywilnego to pełnomocnictwo powinno być napisane u notariusza? z góry dziękuję za pomoc czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam. ZOstałem napadnięty, sprawce znam. zgłosiłem sprawę na policję z art. 157 §1. Pozbierałem dokumentacje od lekarzy. 1) Chce równiez wytoczyć oskarżonemu powództwo cywilne z art. (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • pracowałam na umowę zlecenie przez miesiąc. pracodawca nie chciał mi wystawić nawet rachunku za wykonaną pracę. Udało mi się wymóc na nim wystawienie rachunku. Miałam nadzieje że już będzie (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Czym się różni prawo wieczyste do nieruchomości od własności, w odniesieniu do nieruchomości i ziemii na ziemiach odzyskanych w Polsce. Czy te sprawy są uregulowane prawnie (wojtek) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • zapraszamy do zgłaszania problemów prawnych związanych z funkcjonowaniem wspólnoty oraz prawem nieruchomości, po wysłaniu opisu sprawy na adres porada_wspolnota@o2.pl oferujemy darmowa porade prawna (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam serdecznie...Czy ktoś z Państwa mógłby mi polecić jakiegoś naprawdę bardzo dobrego prawnika w Ostrołęce? Prawo Cywilne - poprowadzenie sprawy z nierzetelnym wykonawcą prac budowlanych...Byłbym (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)