Szkoła - Warto wiedzieć

Znaleziono:

169 Artykułów "szkoła"


159 Pytań i odpowiedzi "szkoła"


173 Tematów na forum "szkoła"


550 Interpretacji podatkowych "szkoła"


SZKOłA - ARTYKUŁY

SZKOłA - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

SZKOłA - FORUM PRAWNE

 • Witam! Mam ukończone 2 lata technikum i 1 rok LO dla dorosłych, które ukończyłem w trakcie pracy. Razem ogolnie rzecz birąc skończyłem LO czyli 3 lata + ponad 7 lat pracy. Pracodawca nie zaliczyl (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Dzień dobry, Mam zarejestrowaną jednoosobową działalność gospodarczą jako szkoła językowa i prez to nie jestem zarejestrowany jako płatnik VAT. Chciałbym rozszerzyć swoją działalność o (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam Od 2012 roku jestem po rozwodzie. Mąż zostawił mnie w 2010 r z 2 letnim i 4-ro miesięcznym dzieckiem. Musiałam uciekać z domu teściów, u których zostałam w środku nocy praktycznie. Zarówno (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Dzień dobry! Pozwolę sobie pokrótce zakreślić sytuację - budynek, w którym kiedyś funkcjonowała szkoła, którego część należy do urzędu gminy a część do osoby prywatnej - mieszkanie. (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam Wszystkich. Mam prośbę do oceny umowę o usługi edukacyjne. Piszę w imieniu znajomego, który wpakował się na minę przez swoją nieuwagę. Otóż wydaje mi się, że opłaty naliczane za (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Dzień dobry, po wyroku ugodowym sąd przyznał mi opiekę nad synem i alimenty, (jestem ojcem) Matka syna przyjeżdża po syna w sobotę 0 15 , odwozi o 15 w niedziele, są to 4 dni w mc...? tłumaczy (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

SZKOłA - INTERPRETACJE PODATKOWE