Szkoła - Warto wiedzieć

Znaleziono:

143 Artykułów "szkoła"


159 Pytań i odpowiedzi "szkoła"


171 Tematów na forum "szkoła"


550 Interpretacji podatkowych "szkoła"


SZKOłA - ARTYKUŁY

SZKOłA - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

SZKOłA - FORUM PRAWNE

 • Witam Od 2012 roku jestem po rozwodzie. Mąż zostawił mnie w 2010 r z 2 letnim i 4-ro miesięcznym dzieckiem. Musiałam uciekać z domu teściów, u których zostałam w środku nocy praktycznie. Zarówno (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Dzień dobry! Pozwolę sobie pokrótce zakreślić sytuację - budynek, w którym kiedyś funkcjonowała szkoła, którego część należy do urzędu gminy a część do osoby prywatnej - mieszkanie. (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam Wszystkich. Mam prośbę do oceny umowę o usługi edukacyjne. Piszę w imieniu znajomego, który wpakował się na minę przez swoją nieuwagę. Otóż wydaje mi się, że opłaty naliczane za (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Dzień dobry, po wyroku ugodowym sąd przyznał mi opiekę nad synem i alimenty, (jestem ojcem) Matka syna przyjeżdża po syna w sobotę 0 15 , odwozi o 15 w niedziele, są to 4 dni w mc...? tłumaczy (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, kilka lat temu, mama będąca właścicielem posesji, przepisała ją w testamencie na mnie, czyli jej syna, oczywiście po śmierci, w zamian za opiekę nad nią i tatą. Mam jeszcze siostrę i (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam. Jakieś ponad 3latat ukończyłem studium zaocznie, Od tamtego czasu szkoła nie wydała mi świadectwa ze wzgledu na dlug za dwa semesty. Dzwoniłem do kuratorium i dowiedziałem sie ze szkoła (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

SZKOłA - INTERPRETACJE PODATKOWE