Szkolenie - Warto wiedzieć

Znaleziono:

100 Artykułów "szkolenie"


197 Pytań i odpowiedzi "szkolenie"


121 Tematów na forum "szkolenie"


SZKOLENIE - ARTYKUŁY

SZKOLENIE - ODPOWIEDZI PRAWNIKÓW

SZKOLENIE - FORUM PRAWNE

 • Witam, podjąłem pracę, pracodawca wypełnił kwestionariusz osobowy, skierował mnie na badania lekarskie, przeszedlem ogólny kurs bhp. Przepracowalem już 4 dni bez umowy. Umowę miałem podpisać (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, Podpisałem umowę szkoleniową wraz z umową próbną o pracę na 3 miesiące jak zaczynałem w firmie. Później gdy się kończyła umowa to podpisałem nową umowę na 6 miesięcy. Pytanie (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Dzień dobry, Jakiś czas temu wybrałam się na szkolenie organizowane przez pewną firmę. Dwóch z instruktorów próbowało mnie zgwałcić. Nie zgłosiłam tego, ponieważ oni byli dwaj a ja nie (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • W firmie mieliśmy szkolenie dot. RODO. Pracuję na umowę o pracę. Pani ( radca prawny ) która prowadziła szkolenie przekazała m.in. takie informacje : 1. "... Państwa dane jako pracowników (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Szukam firmy, która skutecznie oraz dobrze przeszkoli moich pracowników z zakresu RODO? Czy ktoś korzystał z http://audyt-szkolenie.bielsko.pl/ ? Lub ma doświadczenia z inną firmą? czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, szukam porady bo podpisałem umowę zlecenie na stanowisku kasjera i dzisiaj byłem na szkoleniu i jednak chcę zrezygnować z pracy, a pracodawca mówi że muszę jutro i pojutrze przyjść do (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Dzień dobry. Pracodawca wysyła mnie na 3 dyniowe szkolenie. Zakwaterowana będę w jednym pokoju z obcym mężczyzna. Czy pracodawca ma prawo mnie zmusić do takiego wyjazdu? Czy ja mogę w jakiś sposób (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam. Pracodawca wysłał pracowników na szkolenie w celu podniesienia kwalifikacji. W zakładzie obowiązuje 5 dniowy tydzień pracy. Wg. zakładu pracy powinniśmy być zadowoleni, gdyż nabyte umiejętności (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam. Zacznę moją historię od początku. W 2014 roku postanowiłem podjąć pracę jako maszynista, rozglądałem się za przewoźnikami kolejowymi w mojej okolicy, którzy byli gotowi przyjąć mnie (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam. Mam problem, szukając pracy po maturze ostatecznie zdecydowałam się do call Center. Podczas rozmowy podpisałam "umowę szkoleniową", która określa między innymi pokrycie kosztów w wysokości (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

NA SKÓTY